Nejvyšší správní soud (NSS) obdržel po volbách do Evropského parlamentu 17 stížností. Jsou různého druhu.

Jistá žena z Kladna například tvrdí, že volby nemohou být legitimní kvůli „masovému ovlivňování mysli občanů mainstreamovými médii“ kontrolovanými „globální totalitní stínovou vládou světa iluminátů“.

Takové podezření je samozřejmě vážné, protože kdyby na tom něco bylo, netýkalo by se to jen těchto voleb, ale zřejmě i všech dalších voleb. Vláda iluminátů tady probíhá už nějakou tu stovku let dozadu, takže by nejspíš bylo možné zpochybnit všechny volby konané i za první republiky a možná i za Rakousko-Uherska.

Nejlépe by z toho vyšlo období komunistické vlády jedné strany, protože tady žádné volby nebyly. Probíhal tady sice rituál, kterému se tak říkalo, ale protože slovo volby v sobě zahrnuje, že se člověk může rozhodovat mezi různými možnostmi, o volby jít nemohlo.

Vyšetřit vliv světové vlády iluminátů bude obtížné, protože ta vláda je tajná. Kdyby byla odhalena, nemohla by to být nejspíš ona, protože iluminát by se chytit nenechal. Budeme tedy s napětím čekat. Pokud tuto věc dobře vyřešíme, opět by se k nám s obdivem upřely zraky světa.

Musíme ovšem taky sledovat, kdo se postaví do boje proti iluminátům, když uprchlíci nějak polevili v činnosti. Kdo bude bojovat nejvíc, je nejspíš sám iluminát. Podle toho se to pozná.

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora