Hlavní hygieničku z jednání vlády odvezla záchranka

Hlavní hygienička Pavla Svrčinová  (ČTK)

Hlavní hygienička Pavla Svrčinová | FOTO: ČTK

Hlavní hygieničce Pavle Svrčinové se na jednání vlády udělalo nevolno. Na Ministerstvo zdravotnictví pro ni musela jet sanitka.

Jak uvádí Seznam Zprávy, hlavní hygieničku Pavlu Svrčinovou postihly přímo na úterním jednání vlády zdravotní potíže. Svrčinová se schůze kabinetu účastnila pomocí videokonference z budovy Ministerstva zdravotnictví.

„V průběhu jednání Svrčinová zkolabovala a musela pro ni přijet záchranná služba. Seznam Zprávám to potvrdily tři zdroje blízké kabinetu. O jaké obtíže se jednalo, není jasné. Zásah na Palackého náměstí u ženy ve věku Svrčinové potvrdili pražští záchranáři. „Žena byla celou dobu při vědomí a po ošetření jsme ji transportovali do nemocnice,“ řekla Seznam Zprávám mluvčí záchranné služby Jana Poštová.“

Mluvčí vlády Novinkám.cz sdělila, že za celou dobu jednání si ničeho takového nevšimla.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]