Hledáme posilu deníku FORUM 24: Manažer redakce/produkční

FORUM 24 (archiv)

FORUM 24 | FOTO: archiv

V redakci deníku FORUM 24 hledáme nového kolegu. Jedná se o pozici manažer redakce/produkční, který by nám pomohl zvládnout úkoly spojené jak s provozováním webu, tak zejména s Týdeníkem FORUM, který začínáme vydávat v srpnu.

O co se jedná? Flexibilní práce na plný úvazek zahrnuje oblasti propagace, distribuce a produkčních činností. Zároveň také souvisí s participací na rozvoji našeho e-shopu a dalšími nárazovými úkoly.

Hledáme flexibilního člověka se vztahem k médiím, zkušenosti na podobné pozici jsou vítány. Podmínkou je, že uchazeč bude aktivním řidičem skupiny B a bude mít možnost většinu své pracovní doby trávit v redakci v Praze 4-Podolí.

Nabízíme zajímavou práci, která má smysl, adekvátní finanční ohodnocení a možnosti podílet se na rozvoji úspěšné firmy, která má před sebou velké výzvy a růst.

Své životopisy, prosím, posílejte na [email protected]

Upřednostňujeme zájemce s možností nastoupit co nejdříve.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]