Hledáme posily do naší redakce. Staňte se součástí úspěšného projektu

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Rozšiřování činnosti naší redakce vyžaduje i výrazné personální posílení. Z tohoto důvodu hledáme nové kolegy, kteří by nám pomohli ještě rozšířit naši obsahovou nabídku. Spolupracovníky hledáme jak na web FORUM 24, tak pro Týdeník FORUM.

Konkrétně bychom rádi posílili na pozici redaktor/ka, editor/ka. Požadujeme přehled v politickém dění, zkušenost s psaním zpráv i komentářů, schopnost argumentace a časovou flexibilitu.

Dále hledáme reportéry, kteří by byli schopni nabídnout zajímavé postřehy, rozhovory a reportáže spojené s politickým děním v České republice.

U obou pozic je nutná praxe v médiích a zkušenosti. Nabízíme odpovídající platové podmínky, práci v bezproblémovém kolektivu, zajímavé pracovní výzvy a rozvoj v kariéře.

Pokud máte zájem se stát členy redakce, která vytváří jeden z deseti nejčtenějších zpravodajských webů v zemi, napište na [email protected]. Připojte ukázku své práce a krátký životopis.

Děkujeme a těšíme se na možnou spolupráci.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články