Hnutí ANO Prahu rozkopalo, teď ji chce nakopnout a pak ji dokopne

ČTK

Adriana Krnáčová | FOTO: ČTK

Ještě nikdy jsme v našem hlavním městě nezažili takový blázinec v dopravě. Nikdy v Praze nebylo takové množství souběžných uzávěrek, které prakticky znemožňují průjezd městskými čtvrtěmi. Třeba Žižkovem. V některých městských částech na okrajích Prahy se podařilo vytvořit řidičům naprosté rébusy a hlavolamy, při nichž zmatení Pražané hledají zoufale objízdné trasy, aby po neskutečném plahočení zjistili, že i vedlejší obce jsou rovněž zavřené.

To, co se v Praze děje, je neuvěřitelný chaos, občas na hranici dopravního kolapsu, který vznikl nekoordinovaným a nesmyslným plánovaním silničních staveb a oprav. Lidem, kteří to organizují, je prostě lhostejný život konkrétních lidí. A zodpovědnost je jasná. Ryba smrdí od hlavy.

Paní primátorka Krnáčová řekla, že Pražáci jsou zpovykaní, a my na vlastní kůži pociťujeme, že se s námi tato rázná Slovenka nemazlí a nepáře. Škoda že její ráznost byla zejména verbální anebo zcela destrukční. Její vládu symbolizuje zborcená lávka s raněnými chodci a dva mosty v havarijním stavu, které možná již nepůjde zachránit. Unikátní Železniční most na Výtoni a Libeňský most jsou smutnou obětí nekomopetentního vedení hlavního města.

Adrana Krnáčová si sama říká Krnda. Tak jí můžeme poděkovat. Děkujeme Krndo, že jste nám přišla rozkrndovat Prahu, a jsme opravdu moc rádi, že jste už dokrndovala. Asi neměla telefon na Babiše.

Hnutí ANO se pustilo do nové kampaně a chce prý po nás druhou šanci. Poté, co Babišovo hnutí Prahu rozkopalo, tak ji chce nakopnout. Zjevně proto, aby ji mohlo definitivně dokopnout.

Když si vzpomeneme na ten nabubřelý slogan, že všechno PROSTĚ zvládnou, tak je jejich žádost o druhou šanci prostě k smíchu. Pamatujete, jak si kupříkladu napsali na billboardy, že pražský okruh PROSTĚ DOSTAVÍ? Nepostavili ani jeden metr okruhu! U této klíčové stavby za nimi není ani jedno kopnutí lopatou. A přitom právě okruh by kupříkladu umožnil, abychom mohli v severní a východní části města rekonstruovat mnoho našich silnic bez děsivých problémů. Měli bychom kudy jezdit.

Proč bychom vám, milí anonisté, měli věřit? Proč by nějaký lichvář měl být lepší než vaše Krnda, jejíž manažerské schopnosti přece také garantoval samotný předseda? Praha nepotřebuje od vás nakopnout, ale uvést zpátky do pořádku. A vy se běžte zakopat.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner