Holčičky křičely hrůzou při pohledu na „ducha“. Z těchto záběrů mrazí

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Existuje mnoho rádoby důkazů o existenci nadpřirozených jevů. Lidé s oblibou podléhají dojmu, že na tomto světě nejsme sami, a navíc, rádi se bojí. K tomu je teď příležitost i díky videu, na které upozornil britský deník The Daily Mirror. Na něm dvě malé holčičky zřejmě spatřily ducha a strašně je to vyděsilo.  

Dívky původně v klidu seděly u stolu a jedly. Najednou ovšem jedna z nich začala intenzivně sledovat blízkou kuchyň. Té druhé to zatím přišlo k smíchu. A to i poté, co její kamarádka s brekem utekla k matce.

Holčička, která ještě u plastového stolku zůstala a stále se smála, také začala sledovat, co se v kuchyni děje. Přitom na záznamu je jasně vidět, že v místnosti nikdo není. 

To si zřejmě za chvilku přestala myslet i druhá dívka, která se po několikerém podívání za sebe také s křikem rozeběhla k dospělým.

Brek dětí neskončil ani poté, co se dostaly do bezpečí. Přestože není jasné, co mohly vidět, nejvíc lidí, kteří klip viděli na videoportálu YouTube, tipuje ducha. Rozhodně se však jedná o velmi podezřelou záležitost, protože přesvědčit dvě malé holčičky, aby sehrály takové zděšení, by nebylo nic jednoduchého.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články