Horáček, Michopulos, Witowská. Klub Rock Café zve na prezidentskou debatu

(Klub Rock Café / se souhlasem)

FOTO: Klub Rock Café / se souhlasem

Jak přesvědčit většinu? To je otázka, kterou si kladou všichni kandidáti na prezidenta. Ať už svou kandidaturu oznámili, nebo s tím ještě vyčkávají. Jedno je ale jisté už teď. O víkendu 13. a 14. ledna se otevřou volební místnosti a my, občané, budeme v přímé volbě vybírat z pestré palety zájemců o prezidentský úřad.

Protože do tohoto rozhodnutí ještě několik týdnů zbývá, připravil klub Rock Café debatu, která dá nahlédnout pod pokličku probíhajících kampaní a také nabídne analýzu situace dva měsíce před volbami.

()

Jak si jednotliví kandidáti ve svých kampaních doposud vedou a kdo z nich má největší šanci přesvědčit většinu? Nejsou tři jména doporučená demokratickým blokem až příliš? A kdo se v březnu 2023 chopí po Miloši Zemanovi prezidentského úřadu? Právě na tyto otázky budeme hledat odpovědi v pondělí 14. listopadu od 19:00 v divadelním sále v Rock Café.

Moderátorem debaty bude novinář Jindřich Šídlo, hosty debaty spisovatel, textař a také kandidát v minulých prezidentských volbách Michal Horáček, marketingový expert a jeden z autorů podcastu Kecy & politika Petros Michopulos a také novinářka a moderátorka poslední prezidentské superdebaty Světlana Witowská. Prostor samozřejmě bude i pro dotazy návštěvníků.

Vstupné je zdarma, rezervaci je možné udělat v síti GoOut.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články