Horáček: Zeman neúčastí v debatách naruší demokratickou platformu

reprofoto ČT

Michal Horáček | FOTO: reprofoto ČT

Kandidát na post prezidenta republiky Michal Horáček zareagoval na tiskovou konferenci současného prezidenta Miloše Zemana. nelíbí se mu zejména fakt, že se Zeman odmítá účastnit předvolebních debat.

„Prezident Zeman odmítl účast ve všech předvolebních debatách s ostatními kandidáty. Naruší tak demokratickou platformu, kde platí stejná pravidla pro všechny.  Já si však za svým programem stojím a příležitost seznámit s ním veřejnost vítám. A hlavně: Nebojím se!“ uvádí Horáček.

Zeman dnes na tiskové konferenci řekl, že nepovede žádnou osobní kandidátní kampaň a zavázal se, že se nebude účastnit televizních a rozhlasových debat a že nebude útočit na protikandidáty ani odpovídat na jejich útoky.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner