Horká novinka: Ve čtvrtek byl zatčen extrémista Adam B. Bartoš

Zatýkání A. B. Bartoše před několika týdny.  (Petr Zewlakk Vrabec)

Zatýkání A. B. Bartoše před několika týdny. | FOTO: Petr Zewlakk Vrabec

Lucie Hašková, pravá ruka předsedy krajně extremistické Národní demokracie A. B. Bartoše, dala zhruba v 16,30 hodin na svůj facebookový profil tuto zprávu: „Dnes v dopoledních hodinách, byl zatčen Adam B. Bartoš. Probíhají domovní prohlídky a prohlídky kanceláří u několika našich lidí. Tyto praktiky jsou už vážně přes čáru. Sedíme s několika vlastenci na Vinohradské (Ztráty a nálezy) a čekáme, jak se situace vyvine. Jsme připraveni jít na podporu. Stupňující se útoky ze strany systému na vlastence, ať je to kdokoliv (Martin Konvička, Adam Bartoš atd..), začínají být neúnosné a hodné reakce. NENECHME SE ZASTRAŠOVAT!“

LKH

Že k něčemu dojde, avizovala aktivistka již několik hodin předem. Dopoledne například napsala, že se dnes „dějí divné věci“ a své fanoušky a přátele napínala s tím, že se více dozvědí v následujících hodinách.
hašková

Od dvě hodiny později vyzvala všechny, aby se setkali v pražské kavárně Ztráty a nálezy:
haškov 2

Následně napsala výše zmíněný status o zatčení Bartoše, který pak na pár hodin „smazala“, aby jej kolem 18 hodin. opět „vyvěsila“.

Předseda strany Ne Bruselu – Národní demokracie byl včera skutečně zatčen. Podívejte se na krátké video ze zatýkání a připomeňme si v této souvislosti, kdo je A. B. Bartoš.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]