Hrušínský: Být lepším člověkem je touha chytrých lidí. To se Soukupa netýká

Jan Hrušínský (Divadlo Na Jezerce)

Jan Hrušínský | FOTO: Divadlo Na Jezerce

O Jaromíru Soukupovi je známo, že se snaží zurážet víc lidí než jeho politický vzor Miloš Zeman. Tentokrát si majitel TV Barrandov vybral za nepřítele Jana Hrušínského, kterého označil za guru všech lepšolidí. Tedy těch, kteří ještě nerezignovali na přemýšlení a nejsou součástí stáda, které adoruje Zemana s Babišem. Herce ovšem Soukupův další trapný výstup neurazil, naopak je za něj vděčný.

„Dobré ráno, kamarádi, musím se vám pochlubit! Nejlepší moderátor na světě mně už zase dělal reklamu! Myslím, že mě má opravdu rád, stejně jako Divadlo Na Jezerce. Nebýt dobrých lidí, ani bych se to nedozvěděl!“ napsal Hrušínský na svůj facebookový profil.

Principála Divadla Na Jezerce však evidentně potěšil. „Řekl prý – a na to jsem pyšný – „Jan Hrušínský je guru všech lepšolidí!“ 👍😂 Snažit se být lepším člověkem je odvěká touha všech chytrých. Pan moderátor může být klidný. To se ho netýká,“ reagoval Hrušínský na sociální sít.

Aby bylo lidem, kteří ho sledují, jasno, co vyprávěl konferenciér TV Barrandov, dodal citaci. „Hrušínský je narušený. Myslí si, že se může vyjadřovat k politice, k divadlu, k lidem, k Zemanovi a myslí si, že všechny, kteří si nemyslí to co on, může nenávidět,“ vyprávěl Soukup ve svém pořadu Moje zprávy.

„Myslí si, že když budeme mít euro, že budeme lepší lidi a že jsme součástí jeho vysněného západu. Já si myslím, že tenhle pán by byl nejradši, kdyby žádný Česko nebylo, a my bychom byli odnoží Bruselu … Je to cvok … Jako já chápu, že jeho jedinou zálibou jsou dotace na jeho upadající divadlo, ale je normální? Nejede ten člověk v něčem?“ dokončil svou zmatenou polemiku majitel zadlužené a nesledované komerční stanice.

Hrušínského jeho slova pobavila „To je boží! Tohle říká moderátor asi 150ti pořadů, které jedou od rána do večera v jeho televizi. A prý v něčem jedu já! 😂

Dobré ráno, kamarádi, musím se vám pochlubit! Nejlepší moderátor na světě mně už zase dělal reklamu! Myslím, že mě má…

Zveřejnil(a) Jan Hrušínský dne Pátek 8. března 2019

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner