Hvězda Vikingů a Drákuly opět nezvládla boj s alkoholismem

Eric Drooker

Slabá vůle je zřejmě největším problémem Jonathana Rhys Meyerse. Ačkoliv podstoupil již několik protialkoholních léčení, znovu se nedokázal udržet. Minulý víkend byl zatčen v Malibu, když řídil v opilosti a naboural další vůz. Herec byl okamžitě převezen do vazby.

Podle Daily Mail se třiačtyřicetiletému herci nehoda stala kolem nedělní páté hodiny odpolední. Už takhle brzy zvládl být Rhys Mayers pod vlivem alkoholu, což prokázal i test na místě, kterému ho policie podrobila.

Přitom už minimálně pětkrát se hvězda seriálů Tudorovci, Vikingové či Drákula snažila závislosti na alkoholu zbavit. Poprvé už před patnácti lety, kdy absolvoval léčbu v sanatoriu v Malibu. Do stejného místa se vrátil v roce 2007. Do třetice se Rhys Meyers pokusil o nápravu v roce 2009.

Později však dostal herec od francouzského soudu pokutu tisíc eur a podmíněný trest za opilství na veřejnosti. Svou léčbu zřejmě herec nikdy nebral moc vážně a své výstřelky sváděl na slabou vůli. “Nepiji, protože chci, ale protože musím. Jak stárnu, mám slabší vůli,” ospravedlňoval se kolega Johna Travolty z filmu Bez soucitu. Co na to řeknou policisté tentokrát se teprve uvidí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články