Hvězdná lyžařka Lindsey Vonnová má novou práci. V psí reality show

Lindsey Vonnová se svou fenkou Lucy. (IG @lindseyvonn)

Lindsey Vonnová se svou fenkou Lucy. | FOTO: IG @lindseyvonn

Lindsey Vonnová získala na zimních olympiádách jednu zlatou a dvě bronzové medaile, svou kariéru ovšem vloni ukončila. Nyní se ovšem americká sportovkyně vrací do hledáčku médií. Stane se totiž hlavní hvězdou reality show “The Pack”, v níž představí svou méně známou tvář.

Bývalá přítelkyně golfisty Tigera Woodse a současná snoubenka hokejisty P.K. Subanna, při návrhu ze streamovací služby Amazon Prime neváhala. „Dostala jsem nabídku a jakmile řekli „psi“, byla jsem pro,“ řekla Vonnová pro New York Post. „Miluji zvířata, zejména psy, sama mám tři,” prozradila bývalá lyžařka s tím, že po konci kariéry dlouho hledala novou výzvu. 

“Myslím, že tohle mi sedí. Jsem u zvířat a zároveň mohu prozkoumat svět,“ vysvětlila Lindsey. Psí reality show, startující 20. listopadu, v níž bude soutěžit 12 týmů, složených ze zvířat a jejich majitelů, se skutečně podívá na různá místa. Úkoly se budou plnit v Mexiku, Švýcarsku, nebo třeba Kostarice.

Právě tam se Vonnové moc líbilo. „Nikdy jsem Kostariku nenavštívila. V životě jsem nezažila moc prázdnin na pláži. Například každé ráno jsme měli scénku s tukany, kteří se pokoušeli vloupat do okna našeho hotelu. Byl to opravdu neuvěřitelný zážitek,“ zavzpomínala na natáčení sportovkyně, která s aktivní kariérou skončila 1. února 2019.

Vonnová natáčení neprožívala sama. Po boku měla stále svou čtyřletou fenku Lucy, která se před dvěma lety podívala třeba i na olympiádu v Jižní Koreji. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články