510 Kalúsků

FB AB

Premiér Andrej Babiš | FOTO: FB AB

Donesl se ke mne seznam. Rozšířený seznam. Zapřísáhlých bloudů šikanujících našeho liliově čistého, neposkvrněného Prime ministra. Alespoň tak jsem si vyložil slova Venezuely Maláčové, která chtěje si šplhnout by nebyla za individualistku ve vládě nerozborné jednoty, kedy ako jeden eštébák, stojí za svým vůdcem, opapouškovala jeho kňučení. Rezoluce EP je přenesením vnitropolitického boje do zahraničí. Sotva jsme na návsi zavřeli ústa z údivu, přišla další pozoruhodná perla. Europoslanci hájící zájmy většiny terorizované menšinou, rozumem méně obdařenými voliči nového státohnutí, prý chtěli si užít policejní ochrany a proto drze vyprovokovali rezoluci v EP. Perlorodkou byl lidovci odložený křesťan, rádce trestně stíhaného jurodivého hornouherca v oblasti práva. Tetka Ólická je názoru, že zjevně jde o právo krást evropské peníze.

Peníze. O ty jde až v první řadě, říkaval náš první ze dvou parodií na presidenta. Manipulátor s chilským perem a amnestií si postěžoval, že strana, kterou zakládal není stranou, kterou zakládal. Stréc Jencek se zamyslel a nadhodil, že s tím nelze nesouhlasit. Maje na zřeteli Lájoše a oposmlouvu s vazbami na divoký východ s despotickými prvky a špinavé rublíky, druhostraně falešného Topola s gulami, neprávem trestně ostouzeného poddajného Péťu a ledově klidného argumentačně vyfutrovaného profesora, není divu, že nepřišla nijaká zdravice k zbytečninám. Otec mladého trikoloristy, nálezce darovacích smluv u sběru domovního odpadu, se rozčertil nad neúctou opozičních stran vůči pevninskému dárci virů, nadbytečností občanské společnosti neformálně vedené milionovým Mikulášem a v servilně vedeném rozhovoru takynovinářem z holdingového tisku vyzdvihnul klady demokratury před zápory demokracie.

Demokracie, alespoň stranická vytanula na mysl prostějovskému neakademickému korupčnímu mazalovi. Po zralé úvaze filosof z lidu sdělil, že v Brně je primátorem, předsedou bůhvíčeho a kandidátem na lídra brněnského hnití a vyvodí osobní zodpovědnost. Očekávám ve stranickém tisku noticku, kterak Táňu Ctrl C Malou již politika nebaví a jde chovat Ctrl V králíky na Vysočinu. Presumpcí finační nevinny se nezdržuje ani Mastná Alča. Ozbrojená nezávislou Finační správou chodila tak dlouho pro výpalné k daňovým poplatníkům až se protiteroristické ucho utrhlo. Nezkušená účetní je fenomén vyviňující toliko trestně stíhaného usvědčeného estébáka, nikoliv živnostníka, který zmaten množstvím si odporujících paragrafů, vyplní špatně kolonku a již je soudně popotahován. Tetka Sóralová s nadšením vypisuje sázky na dobu trvání vyšetřování trestného činu obecného ohrožení na Fú v Praze 10. Sázky zapečetila a dala do notářské úschovy pro prapříští generace.

Generace současných vlastenců, koalice pro spáchání dobra na veřejnoprávnosti, má neklidné spaní. Jistě zmanipulovaný průzkum ukázal, že 80% respondentů si přeje příspívat na veřejnoprávnost koncesionářskými poplatky. Stréc Jencek očekává soustředěnou sračkiádu Hradní provinience, metání šikmookých slovních zvratků, hnojomety rudých vrahů, trikolórní beznoblesnost a Márovy triky a pomluvy směrem k ČT.

ČT k ranní kávě, doporučuji, dokud nezhořkne veřejnoprávnost

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner