Absurdní paradoxno

Doneslo se ke mne rokování našich quartetek na návsi u nás na vsi. Tetičky málody zabrousí na přeshraniční témata neb jak prohodila tetka Křópalová, máme svých Bohem stižených i tak dost. Tetka Lónová utrousila, že existují spoluobčané vykonávající Medvedějovu službu, vlasti, kde nás obohacují, myšleno vlastenecky, ne imigranti, ale domácí Hradní Putinovic pátá kolona a tudíž téma je vlastně tak nějak domácí. Nesouhlasně posunula šátek na hlavě tetka Sóralová, že prý jsme země bohatá na omezenost a vlastence a máme i šestou a sedmou kolonu. Pravda, prohodila nestorka našich tetiček tetka Ólická. Kdykoliv upomeneme se na Moravského šikmookého šóguna a mladého Vénu, zkysne mi pasterizované mléko.

Mléko bych nechal mlékem pravil soused soustředěně sledujíc cvrkot na návsi. Raději bych nezištně poradil skromnému mírotvorci, by přepočítal Medveděvovi ministerstva a to přes doping utajil jak zprávu o Černobylu. Bylo by po problému s neúčastí na hrách.

Hrách na zídku jako by házel Mára, guru přes marketingové hry. Kamarád, živící se reklamou a marketingem poctivě, nadhodil, že musí být traumatizující sledovat jak jeho geniální produkt ničí něco tak tragikomického jako smečka patolízalů vzhlížící k vůdci, očekávajíce pamlsek za dobře odvedenou servilitu. Některým exemplářům se měla zakazát improvizace. Ministr přes likvidaci malých a středních firem či daňová dojička Mastná Alča by naordinovaný text měli raději číst. MaxiKlára by pro jistotu neměla otvírat ústa vůbec. Ani při jídle.

Při jídle málem mi zaskočilo. Četl jsem a maminka říkala, že se to nemá, vyjádření soudruha ministra pro potírání drobného podnikání. Má se ještě co učit. Mdlou shledal jsem jeho snahu o napodobení vůdcovy myšlenky při popírání spolupráce s Stb. Zprávu EK nečetl, ale částka kterou budeme vracet taky nesouhlasí.

Nesouhlasí se závěry svého nadřízeného podřízený Šaroch. Leč jako člověk v právu vzdělaný, postavil se k situaci čelem. Věc vyřeší odkladem. Nikoliv odložením jako druhdy. Termínu nemaje nazbyt, plně zaneprázdněn ochranou soudně uznaného klevetníka, spis odložil na dno přehluboké skříně, kde zapadaje prachem, usne.

Usne možná i šetření nepravostí, leváren, ve státem organizovaném loterijním podvodu. Oproti sobě stanou oznámení mírně rozrušeného občana, že musí se ze zákona účastnit soutěže nadirigovaném mu Ministerstvem pro ožebračování obyvatel a čestné prohlášení Mastné Alči, že se nic takového neděje. Tetka Ólická, které po zavedení EET, zrušili konzum a jí zvedli tlak, pronesla, že na pomyslné misce vah slečny Spravedlnosti, na stranu vinny, by se měla přihodit i nekřesťanská lež. Čest Mastné Alči. Ostatně už i logo nemravnosti bylo odcizeno z časopisu našich nejmenších spoluobčánků. SLUNÍČKO.

Sluníčko ostatně vysvitne i v malých vískách. Po decimaci všeho malého, soukromého, obchůdků, hospůdek, garážových dílniček, pedikérek, holičství nastává změna. Vládní dotace na zřízení malých obchůdků, hospůdek, garažových dílniček, pedikérek, holičství.

Holím se sám a přemítám s majorem Těrazkym. Absurdní.

Absurditou paradoxně vonící káva. Hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner