Amorální okénko

Donesly se ke mne kuriózně kuriózní zprávy z hradní pevnosti, lidově zvané nadstandartní, luxusní LDN. Pacient 0, ňáký zeman stavem, snad, tipoval bych koňského handlíře, po kozácku urazil hrdlo láhve vodky. Slavil vítězství nad prostým lidem. Jeho lež stala se nežalovatelnou. Jeho lež, kterou obvinil novináře a nyní soudně uznaného nečestného muže z projevu sympatie k nacismu. Jeho lež VLEVO DOLE, stala se noční okamůrou vnučky onoho lživě napadeného novináře a normou pro chování adolescentní mládeže. Jeden vykuk u nás na návsi povykoval po stařence Vénosové, že jest ulhaná stará bréca, skorem jak ten vyretušovaný, co visí u nich nad katedrou. Udala ho bezmála jak první mezi lháři, dočasný vládce Strakovky, kolegy z PZO Bratislava.

Bratislava zdraví Prahu. Tedy zaplátovaný Jožo Ráž si vzal našeho sedmilháře k srdíčku a bez ostychu stal se hlavním hrdinou ve svém klipu, míříce novináři nabitou zbraní na kebuli. Možná mu jen záviděl nesešitou leb a slova o střílení novinářů našeho druhého mezi nežalovatelnými nenapodobuje.

Nenapodobuje své nezažalování ani hradní pán. Žaluje kupodivu brněnského politika. Za to, že viděl VPRAVO DOLE zprávu o zdravotním stavu nejzdravějšího mezi zdravými. Jest to smolné rozhodnutí. ANOidní brněnští sokolíci, zastupitelé a poslanci mají i bez žaloby svých problémů dostatek. Faganka ministryně pro výpalné a její fachmon přes bezpečné, policejně utajované, bezmála policejně prověřené investice na koupi fabal, již nepotřebují býti ANOidy neb cílů bylo dosaženo. Jen ta policie tu i onde protkaná zbytky úctyhodných fachmenů, nedá a nedá pokoj. Ovšem ani celu. Zbytek, nikoliv pražský tankový obléhač, nýbrž ANOidní, různě pobývá na státní náklady v zařízeních nápravného charakteru.

Charakteru by se nedořezal sedminásobný vrah Vocásek v Kancléři čínského velvyslance na místech, kde se procházeli kralevicové. Tento podivuhodný človíček, navštěvující po nocích sudí, rozhodující ve přích na nichž má on, potažmou žlutý zlitý mužík nějaký interes, nevydýchal odložení jím sesmoleného trestního stíhání na Lásku a podal na ni či jeho stížnost.

Stížnost na všechny hlodavce světa a přilehlé galaxie, kteří by chtěli nahlodat celistvost jediné Číny, překrásně zformuloval nadřízený naší hradní příšery. Jeho příměr rozdrcení a namletí na masokostní moučku musel potěšit kdejakého „flaztenze“ a firmu co nikomu nepatří. Ta má již podepsanou smlouvu s Hradem, zastupujícím jedinou Čínu, jediný Peking a jediný Huawei na dodávky produktu, v rámci snižování nákladů na výrobu masných výrobků ve svých fabrikách na blivajs.

Blivajs nepožívám a nepiji. Piji kávu. Hořkou.

P.S. Slovník hantecu: faganka-dcera, fachmon-odborník, fachmen-odborný pracovník, fabala-továrna

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner