ANO, přichází nová NOVA

Donesla se ke mne věta. ANO. Celá věta. Složená z mezinárodních slovíček. Dvou až tří. Národností. Česká slova. Slovenská slova. Sanskrt. Do srozumitené řeči parafrázováno, asi tak nějak. V této zemi, myšleno ČR, se nejlépe podniká. Mohu usvědčit (doložit) čísly. Autorem, jak vidno, je daňový ekvilibrista s korunovými dluhopisy, soudně uznaný lhář, usvědčený estébácký špicl. Donašeč. Nu, nemohu s jeho rozkladem nesouhlasit. Jeho optika jest prostinká, jako volič SPD. Sám sobě, kdepak spí ekonomická kontrarozvědka, pronajme cizí půdu. Osiřelou půdičku. Bez dědiců. Státní. Naší. Zatím. Nu a tato zrmě živitelka zatížena nájemní sazbou 0,67 Kč/hektar/rok firmě co postrádá vlastníka, pobírá národní, naše, a evropské, i naše, dotace na hektar. Bratru i sestře dělá to slušných 10 milionků za rok. Starý Kohn by zvolal, Roubíček no nekoupěj to. Laik by pravil podvod jako nezadotovaná kráva, prohodil soused bezzemek závistivě. A dodal, že jen jeden nemajitel firem v širém světě má úředně povoleno podvádět ve velkém. Beztrestně. Dokonce má na to bumážku, podškráblou žalobcem.Z tohoto zorného křivého úhlu pohledu se vskutku v ČR podniká s úsměvem. S lehkostí. Ovšem mezinárodní instituce to v globále vidí jinak. Dělíme se o celkem uspokojivou 147 příčku. Z dvouset hodnocených zemí. Pro spravedlnost, v rámci podmínek vývozu jsme premianti. Ovšem za to může vlastenci nenáviděná EU, navzdory vládě.

Vláda má také tlumočníky do nesrozumitelné řeči. Dokonce několik. Ovšem ani sumace, umocněna na entou, nedá co jeden hradní partizán. Tento model budoucnosti, slov bez významu, Čuk a Gek v jednom provedení, hradní Mluvečka, spáchal náznak rozhovoru s periodikem bez nákladu.Tak pravil Jiří.

Jiřík ukázal nám cestu, podotkl hostinský, sotva se zavřely dveře za kontrolou z živnostenského úřadu, nepodniká-li si holomek nad poměry. A před příchodem hasičského orgánu nahlášeného na kontrolu životnosti předepsaného hasičského přístroje a únikových cestiček. Prý se pokusí v mezidobí nazpaměť Mluvečkovy universální odpovědi. Zapochyboval jsem, zda-li kontrolní orgán z životního prostředí, třídí-li spravedlivě hospodský odpad a zda nevykrmuje zbytky sousedovic vepříka neb to zákon zapovídá, zaujme Mluvečovic teorém: „Hnusí se mi jž jen fakt, že s vámi musím komunikovat“

Komunikovat s lidem prý bude konečně první ČESKÁ TV. Nová NOVA. Tak pravil ve svém volném čase, kdy nás, lid prostý jemuž se ztracená vláda věcí svých, jak hezky pěje paní Kubišová, nenavrátila, ba dokonce byla zcizena slovenským cizákem ve vlastním žoldu, nezastupoval navenek, hradní ruský poskok, čínský prodejce Huawei a zvěstovatel „moudra“. Pražští zvědi moravské národnosti hlásili, že po této věru nedomyšlené větičce, přerušil Jaromír List Soukup vysílání Jaromíra Soukupa, rozhovor Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem o projektu Jaromíra Soukupa v pořadu Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup radí Jaromíru Soukupovi, sponzorovaném Jaromírem soukupem-internetový prodej myšlenek Jaromíra Soulkupa a šel hledat občanku, by doložil český původ Jaromíra Soukupa.

Soukupa Jaromíra bylo dost. Kávy, hořké kávy v této zemi není nikdy dost.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner