Babičky a dědečkové

 

Dnes jsem mluvil s jednou velice starou paní. Zmínila se o nyní probíhajícím problému Andreje Babiše s jeho synem, ohledně Čapího hnízda. Řekla, že je hodně smutná, jak ti novináři útočí na p. Babiše, že ona jej moc miluje a hodně ji to trápí. Vysvětlovala mě, že to je první politik, který to s naší zemí myslí dobře a že je první, který se postaral o to, aby důchodcům bylo přidáno a že díky němu ona od ledna dostane k důchodu přidáno 1000kč!
Nijak jsem to raději nekomentoval. Nemá to smysl. Pani zřejmě vůbec nevadí, kolik firem Andrej Babiš prostřednictvím finanční správy v této zemi zničil, kolik živnostníků zkrachovalo, nebo to vzdalo kvůli jeho EET. Pani nevadí, že vrcholný politik prostřednictvím médií, které si koupil, lživě útočí na jiné politické strany. Pani nevadí že jsou veřejně známé odposlechy , kde v rozhovoru s Markem Přibilem čte p. Babiš z živých policejních spisů,a nebo známé „naši na ně klekli.“ Nebo z jiného odposlechu „Ať jde do p—či pravda a láska. Havel byl estébák a Kleslová špionka.“ Pani nevadí, že v jiném odposlechu nazývá p. Babiš člen vlády nejmenovanou kolegyni v poslanecké sněmovně pi….. Pani nevadí jeho neustálé lži, falšování daní a dotací. Pani nevadí, že tehdejší ministr financí a člen vlády používá naprosto vulgární a sprosté výrazy.

A tady je odpověď proč „firma“ ANO Andreje Babiše má vysoké preference a takové volební výsledky. Volí jej bohužel hlavně senioři. Tito lidé nevidí, nebo nechtějí vidět, nebo nechápou co to je za člověka. Čerpají informace hlavně z novin, z novin Andreje Babiše a z televize TV Nova a TV Barandov a tam se přece mluví pravda. A neštěstí pro naší zemi je, že těchto lidí, seniorů v důchodovém věku je mnoho. Pro ně je důležité, že dostanou přidáno na důchodu a proto budou volit Andreje Babiše, protože on je jejich spasitel, dobrák lidumil a všichni ostatní politici, hlavně z demokratických stran jsou hyeny.

Takže takhle to tady máme, milá republiko!

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Profilový obrázek
Miroslav Kolačný
Pracuji jako rehabilitační pracovník. Zajímám se o dění v této zemi. Několik let přispívám svými články do regionálních novin.