Běž, makej!

Eric Drooker

Václava Moravce a jeho nedělní pořad jsem sledovala i tentokrát. Myslela jsem si, že je to nejen člověk chytrý, s přehledem i aktuálna, ale i s jistou dávkou taktu. Myslela jsem si! Ovšem jeho „grilovačka“, ještě včera ministra Adama  Vojtěcha,  mi změnila názor. Bylo zřejmé, že pan Vojtěch již měl rozhodnuto, nebo věděl, že je a kým  o konci jeho funkce rozhodnuto, a přesto se neuchýlil k jakýmkoliv výrazům, kde by i on  reagoval untruhund na opravdu nechutnou „grilovačku“ pana moderátora. Možná si vzpomenete na mnohé, jím pozvané diskutující, kteří se nějak omluvili a do jeho pořadu nepřišli. Nedivím se!

Víte, říká se „Kdo nic nedělá, nic nezkazí“, což je samozřejmě pravda.  Umíte si představit, že vám někdo,  (trenér nebo nadřízený) sváže nohy a křičí „Běž, makej!“

Tak uvidíme, kdo si  zase nechá, a na jak dlouho,  nohy svázat.

 

 

 

 

 

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner