„Čekárna“

Eric Drooker

Nějak to před časem  na ministerstvu zdravotnictví i personálně skřípalo. Z informací médií víme, že mezi ministrem A. Vojtěchem a jeho náměstkem Romanem Prymulou, vyjádřeno přesněji –  mezi nadřízeným a jeho podřízeným se to obrazně jevilo –  dva kohouti na jednom smetišti se nesnesou.  Pan Prymula odešel z pozice náměstka . Prý  z obavy  kvůli popularitě – o tom si každý může myslet své,že? Kam? Do nově zřízené „čekárny“.

Byl s účinností od 1. 6. 2020  jmenován vládním zmocněncem  pro vědu a výzkum ve zdravotnictví  v rámci Úřadu vlády (rozhodnutí vlády 25. 5. 2020).

Jeho působení zmocněncem  jak náhle (promyšleně – účelově?) vzniklo tak náhle skončilo. Byl jmenován panem prezidentem novým ministrem zdravotnictví.

Takže? ĆEKÁRNA JE VOLNÁ!

 

P. S.

Nebo se zruší jako už zbytečná?

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner