Chip, Šogůn a numerologie

Eric Drooker

Doneslo se ke mne čipování. Zprvu jsem zajásal neb pomyslel jsem, že jednoduchá čtečka zajistila by mi varování. S tím nehovoř, tomu nevěnuj pozornost, támhle tomu jen jednoduché, holé věty a támletomu se obloukem s obrovitým poloměrem vyhni. Nebo taky, to je člověk jehož názory jsou rizikově pravdivé, ten bude první na řadě, až se situace zvrtne k daleko horšímu než dnes. Tomu se vyhni raději taky. No dosti optimismu. Jde toliko o čipování domácích mazlíčků. Naprosto nechápu jak mohli situaci prospat ochránci zvířat. Proč zrovinka psi. Proč ne volové, krávy ? Na tom by měly neziskové organizace popracovat.

Popracovalo si vedení buňky vlastenců o níchž jsem předlouho neslyšel. Bohužel na obrazovku je vrátila v rámci vyváženosti jimi nenáviděná ČT. A do popředí i vlastenecky populární, ne naučně, PL. Jakýsi Fialový vlastenčík (vzor pitomčík) střihl dlouhý monolog, kdy konec monologu vyvracel premisu počátku monologu. Zpitoměl VM natolik, že ten na kameru ukázal několik stran začerněných řádků řka, že zde je důkaz nevinny premiéra dle pražských státních zástupců. S tím se ovšem nedalo polemizovat. Jedině snad v rámci vyváženosti tisknout usnesení na křídový papír bíle.

Bílých evropanů se zastal pro změnu šikmooký moravský šógůn. V politologických kruzích familiárně nazývaný Pitomio. Nezalekl se přistěhovaleckých hord vousatých mužů s iphony ani jejich žen, které pravda nejdou nikterak důkladněji popsat neb to korán a černý hábit vylučují. Nevylučuji iphony pod hábitem. Nebojácně, divoce až krvelačně mával japonskými jídelními hůlkami, chtěje je prodat hordám dříve než čínská konkurence.

Konkureci filmu Sám doma chystá hradní potížista. Náš obecní průzkumný team se navrátil z městečka tisíce věží s šuškandou, že druhý mezi lháři se touží potkat s poddanými osobně při vzpomínkových akcích k 17.listopadu. Ovšem nosiči a loutkovodiči prostým nahlédnutím do seznamu státních svátků zjistili, že tento koliduje s oslavami VŘSR. Pečlivě uvážili odeznění příznaků stavu po požití návykových látek ruské provinience, délku oslav na rezidentuře ruské rozvědky na Praze 6 a pak vinu svalili na spolek KAPUTIN. Vinili ho ze zlého zacházení s náhrobním věncem demokracii, který nechal poslat nejvyšší velitel práčat v loňském roce.

Rok se sešel s rokem a přichází období schvalování. Mastná Alča schvácena artistickou ekvilibristikou s numery, dává výsledek své dřiny v plen. I dočkáme se slovního průjmu zákonodárců. Je to dosti s podivem neb průběh varietního čísla žonglování na straně příjmů pohledem do křišťálové koule vytvořené z pozůstalosti Křišťálového mašinfíry, zavdává pocit marnosti. Zákonodárci mohou hodnotit toliko umělecký dojem při přednesu. Proslýchá se, že software testování sekvencí pseudonáhodných čísel užitý při finální verzi měl poruchu.

Poruchu neměla konvice na kávu. Pískla na mne. Káva je mimořádně hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner