Co se to stalo?

Co se to stalo?

Náš nejvyšší hospodář a slunce české ekonomiky jaksi ztrácí svůj jas.Co se to proboha stalo?Všichni věrní Andreje Babiše  musí zírat.On, který dokázal poradit  všude a vždy ve všech problémech, dokonce i celé EU s takovým veleprůšvihem jako je uprchlická krize.(I když po pravdě – s radou,že se musí řešit spíše na území afrických států přišel hodně pozdě, když už to bylo jasné skoro každému).Tak tento velikán najednou volá po zřízení postu „vicepremiéra pro ekonomiku“!To už si neví rady?Proč porušuje vlastní slovo, že bude snižovat počet státních úředníků?Vážení voliči ANO a jeho majitele zvláště – jen žádnou paniku.Babiš jen opakuje to, co se naučil za komunistů.

V dobách, když už bylo i vrabcům na střeše jasné, že socialistické hospodářství je jeden velký podvod, že nefunguje a jde ke dnu, udělali soudruzi chybu.Založili Prognostický ústav, instituci, která měla výše uvedeného pacienta vyléčit.Za pomoci ekonomických a politických informací, které neměl u nás nikdo jiný k dispozici, zejména takových ,které pocházeli od úhlavního nepřítele.Z ekonomiky kapitalistické.Jak známo, ústav makal možná ještě víc, než současná česká vláda.Nepomohlo to.A navíc, pracovníci ústavu se utvrdili v tom, co už jaksi tušil i obyčejný občan – že pacient zemře.

Soudruh Babiš prostě  – konečně – pochopil, že firma Česká republika jde do červených čísel. Věrný bolševickým postupům,protože jiné nezná,sází na dalšího úředníka – co kdyby to náhodou vyšlo? I obyčejný občan už tuší – ani deset vicepremiéru pro všechno možné, už nepomůže.

V takovém případě je dobré mít užitečného idiota, na kterého by premiér mohl ukázat jako na viníka, až přijde ten čas.Protože on za nic nemůže.

To jsem zvědav, který sebevrah na sebe vezme tento nelehký úkol.

Každopádně novému vicepremiérovy přeji hodně štěstí.A silný žaludek – bývalí spolupracovníci Andreje Babiše by mohli vyprávět.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner