Dozvuky zbytečného projevu

ČT

Miloš Zeman | FOTO: ČT

Doneslo se ke mne shrnutí jednoho naprosto zbytného projevu bez špetky invence určeného pro vlastní voliče, dělícího dávno rozdělené, sebepochvalného, předneseného, jako by přednášející písmenko po písmenku ztěžka vytlačoval z rekta. TEČKA.

Tečku úkorně nesla tetka Křópalová. Nemohla se z rodinných důvodů zúčastnit včerejšího plkání u nás na návsi. Důsledky rozdělování rodin vládnoucí juntou, bylo z jejich chaloupky slyšet až za humna ještě dlouho po večerce. Návštěvou ji byla ANOJELÉPEtchýně. Nu a tetka vrátila do hry téma připomínkou minulosti přednášejícího. Zlá minulost, lepší příští pod vedením hnutí a ANOvlády a skvělá současnost. Od roku 1993 se podílel na všem špatném jako tom mdle hovořil v projevu připomínajícím Kůl v plotě. Předseda ČSSD, předseda Sněmovny, předseda vlády, autor opoziční smlouvy dehonestující řádné volby, objímač stromů na Vysočině, jediné státu prospěšné období a 7 let nejvyše postavená škodná.

Škodné světové kategorie se spojily, by ukázaly světu své odhodlání vnutit jim své vidění světa. Nepochopil jsem obsah cvičení, ale zdá se, že Rusko dodá do Indického oceánu letadlové lodě, Čína komunistickou propagandu a vše bude Koránem a obohaceným uranem jistit Írán. Čekám ujištění od soudruha presidenta, že ze své funkce ruského velvyslance a čínského obchodního atašé byl informován o mírotvorných úmyslech skotačících vojsk.

Vojsk v říši kde pozítří znamená jistou nejistotu a včera byl také vypečený den, bude zapotřebí. Nevalně se vyvíjí její válka s Řeporyjemi. Nejenže na celé čáře prohrávají s multikárou ozbrojeným starostou, ale i na WIKIPEDII zdá se. utrpěly porážku. Řeporyjská válka na Internetu má svého vítěze.

Vítězí ovšem i naprosto nezdravý rozum našich vlastenčíků. Sotva s bojovností jiným činnostem výrazně vhodnější doadorovali vrchního velitele všech našich vojsk, pojedli chemických přípravků na bolest, jak jim vrchní vlastenčík naordinoval, pustili se do vlastenčení na plný úvazek. Zjistili, že Pražského jara se nezúčastní jediný čínský umělec, zřejmě v tom má prsty nějaký pirátský Hřib, rovněž z důvodů německých dobyvačných choutek a revanšismu zahájí Pražské jaro Berlínští agresivní filharmonici Mahlerem a to 7.května. Vlastenčíci, aniž tuší co Pražské jaro obnáší, tvrdě zaútočili na organizátory s přesvědčivým argumentem. Z datumu je zřejmé, že jde o pokračování druhé z největších válek s cílem zotročit slovanské obyvatelstvo. Vědí ti hoši oč běží? Takto neurvale se tázala tetka Lónová uznávaná za svůj kulturní rozhled. Jak s zachovají, až jim někdo prozradí, že dirigentem útočného orchestru je ruský dirigent, nechala otázku viset v ovzduší.

Ovzduší opanoval i jiný ruský výsadek. Jakýsi talent na neúspěšné lovení funkcí, rodičům nevyvedený Vyvadil, se nechal slyšet, že to nejlepší nás již potkalo. Hradní stvůra plna života a paní Fišerová, plná neživota. Obhroublým až neuctivým způsobem napadl paní Táňu v době, kdy mu nemohla uštědřit odměnu v podobě direktu na vzpamatování. Příklady se musí následovat a tudíž s plnou vážností tvrdím, že Jiří Vyvadil je hovado, ruský parchant a kolaborant a i se svým šéfem Hradní troskou a ruským trolem mi mohou políbit pozadí.

Pozadí! Nechal jsem se unést. V rámci zklidnění dopiji ranní kávu. Hulvátsky hořkou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner