Důsledky rozhodnutí neagrofertního sudího

Eric Drooker

Doneslo se ke mne nestoudně poťouchlé rozhodnutí neholdingového soudu. Sudí usoudil, že minimálně v počátečním stádiu agrofertizace stále platí jakési škodlivé paragrafy. Pokud chce vůdce připravit poddané o svobody, musí se to konat dle jakési neprogresivní litery obstarožního práva. Tato nepravděpodobná skutečnost vyosila trestně stíhaného Prime ministra, že Márovy naučené floskule popletl. Namísto úspěchů v bilionových řádech sáhl k nějakým desetitisícům zachráněných životů díky nezákonnému odnětí práv a svobod.

Práva a svobody jsou to poslední co toho tvůrce nesvobod zajímá, pronesl ponuře stréc Jencek, masochisticky se těšící na potlach shluku chaotů v reakci na reakčního sudího. Také ministryně pro financování jeho firem co mu nepatří, ale tyje z nich, zároveň ministryně pro plošnou deratizaci drobného živnostničení a samokadeřnice roku byla viděna s hlavou v dlaních. Opatrně by si nerozvrkočila samoúčes. Přeskočilo ji. Pár nul v pali. Rozkmital se jí obraz úspěšně zplundrované země. Deficit ji v samomyšlenkách počal oscilovat k zápornému nekonečnu a dle nevalně informovaných zdrojů započala práci na zákonu o nevolnictví. Tetka Ólická, vzdělaná dáma i v dějepravě, nadhodila tezi o robotě. Zpravila nás, že i ten nejkrutější feudál nedosáhl bezmála 50% zdanění, tak jak se to povedlo v rámci snižování daňové zátěže této vládě.

Vláda již dávno rezignovala na nějaké vládnutí dle zažitých klišé. V poslední době se tak krutopříšně věnuje budoucím volbám, že i čínský vir zděšeně zdrhnul z českých a moravských kotlin. Zcela zmatený Prime minister se překonává u vytváření chaosu při pohledu na mrákotný oranžovorudý svetr, který se našel při vydávání rozkazů pod ochranou nouzového stavu, který by ponechal na věčné časy a nikdy jinak. Jen on ví, co je pro národ dobré. Jeho nevíra ve zdravý rozum je roztomilá, konstatovala tetka Sóralová. Je zábavné sledovat, kterak se usmyslel, že žádný vedoucí pracovník neumí sám objednat zdravotnický materiál pro své zaměstnance, klienty a sebe. Jeho nechuť nechat rozhodovat jiné narazila na tutéž vlastnost hornouherského urputného hovada. Započaly třísky lítat.

Lítají v ovzduší protichůdná samousnesení. Jejich důsledkem je nemírný chaos. Tetka Sóralová si povšimla podivného trojkolejného stavu ve škamnech. Jedna skupina vzdělání lačných bude v potřebách saturována až v září, druhá v květnu a třetí již v dubnu. Jen sám císař agrofertních pekel ví proč. A nezodpovědný ministr všeho školáctva zarputile mlčí. Také na návsi vznikl odborný spor. Tetka Křópalová je názoru, že všelijaké ty pedikérky, kadeřnice, hospodští, návesní živnostníčci museli v minulých životech otřást životními jistotami a seběvědomím agrofertizátora, že tento se jim mstí za užití čínského viru. Ovšem tetka Ótlá je názoru, že všechna ta zmatečná, chaotická, vzájemně si odporující vládní smršť je toliko dělostřeleckou přípravou na decimaci, likvidaci, třídním bojem proti živnostenskému stavu v pokoronavirové době. Každé porušení chaosu bude zpětně nelítostně trestáno doživotními pracemi na „plantážích“ plantážníka. Boj o agrofertní zrno nabírá obrátky.

Obrátím do sebe přehořklou kávu se sentimentem na dně.

P.S. Pala – chacharsky hlava

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner