Erotika, politika, sklerotika

Doneslo se ke mne úžasné theatrálno. Nebyl jsem pacient Timothy Learyho. Nemám tedy srovnání. Leč jsem bytostně přesvědčen, že ani po kůře LSD ordinovaném Timem, pacienti neměli takovou nirvánu. Jejími tvůrci byli poslanci. Nutno říci vládní. I když přetěžko lze definovat poslance vládní. ANOističtí poslanci se poznali podle nepřítomnosti v jednacím saloonu. Možná nebyli k mání ani v celém komplexu. Vlastenci byli dohledatelní pod křídky šikmookého moravského šógůna a ve stoje spatném očekávali vlastenecké rozkazy. Tlachalo se, že by se za propíraného nechali pobít, jak Japonci ve Filipínském moři. Stalinisté se nacházeli tam i onde. Zejména nikde. Přetěžko bylo k nalezení torzo dlužníků z Lidového domu. Nu a zlatým hřebíčkem byla vládní neúčast. Signifikantní pro tuto prazvláštní dobu. 110 procentní. Jakýsi potížista neurčitých názorů podotkl, že chodě takto do houslí, kantor by ho namazal kalafunou a zmlátil smyčcem k nerozeznání od žita. V této tvůrčí atmosféře vystoupil ze stínu Jára.. Od nás. Z Moravy. Prostějovský sedlák. K úžasu nezúčastněných, do televizních kamer, hrdě započal přednášku ze sexuální výchovy. Přepálil začátek a postříkal první, druhou a třetí řadu. A sebe.

Sebe sama našla v rouše polního maršála, brněnský babáč, nepolitička. Pradlena pomyslná zdá se. Zaobírala se jakousi špínou v charakteru. Soudružská sebekritika je opět vlaufu. Vlastním tělem se jala bránit propíraného, řkouce, že jest subalterním státním úředníkem, je z masti a teflonu a veškeré stříkance nenávisti nemají šanci proniknout na kůži. Její. Hroší. Strýc žvýkaje nezdaněný tabák si odplivnul a pravil, že při těch rozměrech Nečisté Mastné Alči se rachitický politik ročník 44 ztratí jako nic.

Nic do debaty také přinesl mladý Véna. Pravil, že poslanci TRIKOLÓRY budou hlasovat proti. Trochu mne mate, že takovými poslanci sněmovna neslyne. Ale mladému Vénovi to musíme věřit. Jinak to poví tatínkovi a ten nám ukáže zač je chilská psací potřeba.

Potřebu vysvětlit střípek své minulosti nepociťuje Rudá Máří. Již zapomíná. Některé zlovolné jedince zajímalo její setkání se sudím, coby strana sporu, před vynesením rozsudku, v soukromí. Že se nevyjadřuje sudí jeví se mi pochopitelným. Za svou vcelku slušnou apanáž nemusí si pořizovat z ostudy sako. Nicméně Máří jako ministryně by měla obnažit. PRAVDU.

Pravdou je, že politologové od nás ze vsi, zejména po třetím kousku, projevují jistou dávku skepse a to stran jejího mateřského oddílu. Nadpoloviční většina je přesvědčena, že je ve vládním psychokolektivu za Hrad a zbylí dva si myslí, že nosí dres velkopodvodníka s tovarem chemickým.

Chemický průmyslník, zemědělec, chemický Alí potravinářství, obchodník, reklamní agent a agent Stb, byl přichycen ve švestkovém sadu. Cizím. V německy hovořícím zahraničí byl shledán podezřelým z krácení daní a fiktivních obchodů. Naprášil ho bývalý zaměstnanec, kterému se nyní nedoporučuje brát lázeň, přecházet ulici a vybírat poštovní schránku libovolné barvy. Jistě účelové nařčení by vysvětlovalo oblibu termínu KARUSEL u permanentně nevinného. Teta od plotny prohodila, že není nad vlastní zkušenost šelmy sedláka co mu nic nepatří.

Nepatří mu ani má ranní káva. Přehořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner