Fatální dopad absence znalosti zájmen

Eric Drooker

Doneslo se ke mne filosofování výzkumnice přes zvláštní péči o disidenty. Komunistický režim měl převelikou starost o dobro svých kritiků. By měl přehled o jejich každodnních potřebách, zval je převážně na šestou ranní na pokec. Nu a soudružka paragrafová prokuraturní odbornice provedla soudružskou sebekritiku a prohlásila, že pokud by se našel jedinec, raději pár jedinců sdružených v dav, pak by eventuálně zvážila jejich neparagrafový apel na morální kvality, ač ty nejsou vtěsnány do příslušné právní normy. A krom toho, nikdo ji osobně výtku neadresoval. Tetka Lónová připodotkla, že je segnifikantní její postoj pro anoismus. V čele tohoto destruktivního učení stojí podobně morálně vybavený jedinec řídící se vlastním mravním kodexem. Zalžeš, pokradeš, partner zesmilní, ukončila tetka komentář.

Komentář si musí osůbka kverulující odpustit na Fb profilu s podtitulem Je to skutečně MOJE stránka. Ten chlapec rusínské či Šuman ví jaké národnosti s cholerickou letorou, má nebývalé problémy s českými osobními zájmeny, odtušila tetka Sóralová, emeritní paní řídící. Zejména při užití MOJE firma, MOJE Fb stránka, MOJE republika. Imperialistický, nespolehlivý produkt dal v nestřežené chvíli nahlédnout v ledví JEHO stránky. Ukázalo se, že máme ministerských předsedů asi deset. Přenývltováno, pravil stréc Jencek.

Stréc Jencek také projevil obavu o budoucí penzi. Neuklidnilo ho složení komise pro prožrání penzí státem, myslel firmami co nikomu nepatří, mírně zvedl hlas a rozhořčení. Komise vedená asociální Mastnou Alčou a Sociální Twiggy skýtá záruku, že penzí se nebude dostávat každému a vyvolení budou naopak nosit na správu důchodového zabezpečení měsíčně uškudlenou částku, aby bylo na dotace pro firmy beneficienta. Kdo si nenaškudlil dostatečně, navzdory daňovému džihádu páchaném na obyvatelstvu, má právo odejít z tohoto světa předčasně a nezatěžovat napnutý sociální systém.

Systém se rozhodl poškádlit zarputilý útěkář, obchodní partner i našeho velmi drahého Prime ministra z dob, kdy krádeže dotací byly snem a vizí nikdy nespícího dotacemana. Ulekl se trestně stíhaný beneficient značky ANOPRESSFERT. Návratulačný Radovan by si mohl v rámci svých pamětí činit nárok na dotační obchodní příležitosti a o dotace se podtatranský jurodivý křivopřísžník nedělí. NIKDY. Svolal mozkový ANOtrust. Uzavřel se do zvukotěsné místnosti a pohádal se sám se sebou jak je jeho zvykem. Po celodenní vysilující diskusi vyšel a vítězoslavně prohlásil. Máme to.Vyzval sám sebe by povolal asimetrickou Rudou Máří, ministryni pro jeho spravedlnost a bezpečí. Vyjevil ji své rozhodnutí. Návrat se bude konat po odpykání doživotního trestu v JAR. Kondici navrátilce osobně přezkoumá dr. Prototopová a shledá-li imigranta psychicky nenarušeného, vpustí cínocou rakev do AGROFERTISTÁNU, rovu demokracie.

Demokraticky zvažuji druhou ranní kávu. Futuristicky nahořklou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner