Filipika o vejminku

Facebook Miloše Zemana

Miloš Zeman | FOTO: Facebook Miloše Zemana

Doneslo se ke mne blouznění starého muže. Bývalo zvykem, že člověk s blouznivinou byl s péčí dobrého hospodáře láskyplně uklizen na vejminek. Na dvorku, případně v seknici příjmal návštěvy, rozdával knížecí rady, vzpomínal na mládí a na chodu hospodářství se nikterak aktivně nepodílel. Tetka Sóralová si upomenula, že i její stařeček měl své oblíbené místečko pod ořešákem a navázala vzpomínkou, že rodná strana rudých vrahů tyto tradice tak nějak popravila. Pseudohospodář byl buď popraven nebo z úřadu vynesen dolními končetinami napřed. Stréc Jencek netaktně, ostatně ze zvyku, prohodil, že jsme smíchali tradice a dle pana Čapka jsme uvařili kočkopsa, případně kočkopes uklohnil nevábně vonící tradici. A tak menšinou jsme většinově demokraticky věnovali VEJMINEK. Na Hradním cimbuří straší zapšklý, žlučí prolezlý, hrubián z něhož pomstychtivost tryská do podhradí a mnohdy i dál. Sebestřednost prodchnutá vlastní neomylností stavící lež na piedestal nedotknutelnosti mu dává právo ovládat. A to bohužel i myslící většinu, prostřednictvím vlády lůzy. A tak se dozvídáme, že půlbilionový zásek si MŮŽEME dovolit. Stréc Jence s jemnou skepsí cimrmanovsky se táže zda-li to není málo, proč ne bilion celý, dva, či tři. Budoucí generace přec mají nezadatelné právo podílet se na chodu Agrofertu by měl obmyšlený na pamlsky, stopne-li EU penězovod.

Penězovod směrem k pevninské Číně, kterou z důvodů, které naší návesní společnosti dobrovolných tetiček zůstaly skryty pod nánosem blábolivosti, považuje Hradní morální troska za svou vlast, promptně odsouhlasil, při posyktování knížecích rad dvojitému ministru. Ten si přišel pro požehnání vyrobit jako místopředseda družstva chaotů, hlubší zásek do rozpočtu prostřednictvím přelakování pár aerek logem ČSA, které LuftJarda s odbornou péčí pohřbil. Myšlenka, že se pevninské Číně jako polovičnímu majiteli společnosti finačně budoucí generace odvděčí nadchla ekonomického mamlase na Hradě. Tetka Ólická jen smutně zkonstatovala, že druhý krok ke splynutí Agrofertistánu s pevninskou Čínou byl učiněn. Zesplatnění úvěrů AGROFERTU, který bezplatou akvizicí, volbami, připojil ČR do holdingu bude prvním nesmělým nakročením státi se čínskou provincií, jak o tom v alkoholovém opojení sní i když nebdí Hradní šmudla.

Šmudla gigantických rozměrů s moderátorským srdcem nevinného dítěte, propagátor nového stylu novinařiny, kdy tazatel stává se tázaným, otázka je zárovň svou odpovědí, zvolenec do rady veřejnoprávnosti za hradní neveřejnoprávní klaku, dvakrát řezal a přitom jen jednou mířil. Neholdingovou komentátorku nazval výrazivem, při kterém se pýří i adolescentní mládež, bez dozoru zevlující v parku a jako třešničku na oblíbeném dortíku vyzval smířlivě k její likvidaci. Profesní i osobní. Napjatě očekáváme na návsi u nás na vsi na reakci Blonďaté ANObestie, které se ze zaprodané duše znelíbila slova veřejnoprávního radního, zvoleného za mlčící většinu a pozvala ho na profesní popraviště. Asi budem ne kratince čekat.

Čekati sladkou kávu je naším údělem. Ne snad na dlouho.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner