Flexibilita vládním programem

Eric Drooker

Doneslo se ke mne, že v Praze měli obdivuhodnou návštěvu. Spisovatele. Amerického. Čtivého, an popisuje obyčejný život bez příkras, byť je i knězem. A tento jedinou větou stal se pro slovenského premiéra naší zemičky personou non grata. Vyslovil totiž, bloud americká, jeho jméno v souvislosti s nevzdělaností. „Už hořela, když jsem do ní ulehal“ by se dalo vztáhnout na ledasjaké dění kolem nás.

Nás ve vsi některé zaujalo pružné, takové podobojí stanovisko, nyní se nosí termín flexibilní postoj, teta Ójezdská pravila hezky po staru odezdikezdismus, našeho prvého mezi nedotknutelnými ve vztahu ke vzdálenému konfliktu. V oblíbené, turisty našimi přehojně navštěvované destinaci vypukla neválka či nebezpečnostní akce z tureckého překladu, my těm Kurdům ten mír vtlučeme do hlavy, kdybychom je měli vyhladit, kluky ušatý. Náš nedovzdělanými voliči, dle Roberta Fulghuma, zvolený premiér, zapomněl, že jest toliko premiér a navzdory tomu, že je jen premiér a nikoliv ministr zahraničí, trhl kšandu republice, kterou navenek zastupuje. Mezinárodní, Včtyřkovou. V krátkém časovém údobí podpořil tureckého takřka sekulárního presidenta, aby ho vzápětí potopil, pohaněl. V krátkém období, kdy se nadechoval k dalšímu zásadnímu stanovisku, které by vysvětlovalo nevysvětlitelné, viz Márovo týdení čaulidi, ministr Petříček žehlil, žehlil a žehlil. Zbytečně.

Zbytečně se něčemu divit. Snaživý ochránce středních podnikatelů a živnostníků, v jeho vládě odborníků, odborně vedenou, odborníkem na vše co mu přinese prospěch, případně firmám co nevlastní, prohlásil válku za PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR. Inu a jako ochránce živnostníčků co vyrábějí a vyvážejí zbraně, kamkoliv kde jim zaplatí nastavil na semaforu zelenou. Asi v rámci zkvalitnění podnikatelského záměru. Tímto krokem ovšem znevěrohodnil našeho živnostníka, co vykořisťuje oba zaměstnance ve své zámečnické dílně, u našeho odborného cechu stréců z SPD na návsi. Ti ho prohlásili za válečného, imperialistického štváče, sluníčkářského potkana, neb zavzpomínali na úvodníky Mfd. Tedy vlastně Rudého práva. Za zvuků Mešity, šli na pole hledat mandelinku kurdskou, imigranty importovanou.

Import – export lží všeho druhu. Takovou sbírku sebraných nehorázností vydá náš druhý mezi soudně uznanými lháři. Potvrdil, že když dva dělají totéž, jeden je vždy za debila. Povšiml si, nebo byl povšimnut, zde tápu, návštěvou slavného Roberta a ve své příslovečné mstivosti, i jemu se donesla podlá větička o nedovzdělanosti voličů a překvapivě se soudností jinému vlastní ji vztáhl na sebe, chce vydat své (cizí) vzpomínky.

Vzpomínám, že chladne mi káva. Hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner