Hypotetické pojednání o přijíci

Donesl se ke mne rozhovor. Úděsný. Jeho obsah je poplatný zrůdě, která jej poskytla. Prvotní má myšlenka po přečtení byla, zvrátit obsah žaludku včetně žaludečních šťáv. Druhotná pak, jak se to proboha stalo, že stalinista Grosspič nejen, že nezahřívá kavalec v kobce, ale rozdává rozhovory a sedí. V parlamentu. Bleskla mi hlavou nepříčetná vidina. Goebbels, kouřící dýmku, žoviálně diskutující s reportérem Izraelského deníku Haarec v roce 1955 o drobném faux pas v Osvětimi. Neslýchané!!!

Neslýchané a nevídané je vyjádření o hypotetičnosti trestného činu. Nejsem právní purista, spíše se v dnešní prazvláštní době hlásím k právnímu nihilismu, leč oba právněfilosofické směry neznají pojem hypotetický trestný čin. Na radu tety Ošlejškové jsem zažádal o pomoc strejdu Googla. A? Nic.

Nic se tedy nestalo v oblasti reklamního trhu okolo Čapího sídliště. Ministryně přes ochranu ekonomických zájmů firem co nikomu nepatří a obmyšleného sdělila, že hypoteticky se nic nestalo. Konkrétní návrh známého nemravy od nás ze vsi, aby FS zkontrolovala spodní prádlo paní premiérové, zdali se tam nějaké logo nenachází a náklady na reklamu by se tím pádem zlegalizovaly, neprošla přes náš výbor pro dodržování mravnosti u nás na vsi. Předseda výboru odbyl návrh slovy, že viděl nějaké selfíčko z hajzlu v císařském paláci, ale taková PIPINA to být nemůže.

Nemůžeme se zlobit ani na posledního sociálního demokrata u nás. Ostravského chachara Lubku. Nevidno do jeho paly, můžeme jen odhadovat v jaké fázi demence tlí jeho mozková kůra. Ondy se rozohnil tak, že dal vzpomenout na žár vysoké pece ve Vítkovicích o kterou v životě, coby správný aparátčík nezavadil. Ostravská tetka o něm říká, že je to kvader cypa. Nu a tento model si postěžoval, že mu nebyl poskytnut prostor v ČT, by vysvětlil nevysvětlitelné. Svou pracovní, studijní cestu do skanzenu komunismu – Severní Korei. Pamětník, sósed Sóček, pravil, že upomíná se na nějaký ksicht v beranici, jak se jezdil učit do Moskvy kroutit krkem třídnímu nepříteli. Ukroutil si tam přijící a bez průtahu na ni chcíp. Pak utrousil, že Lubkovi nic zlého nepřeje a doufá, že si žádnou zkušenost nepřivezl. Pracovní.

Pracovní den proběhl i ve sněmovně. Pracovali tam právě na ČT. Práce má být zábavou a tak nás pobavil svou prací nějaký prostoduchý poslanec kdesi od nás z Hané. Tento krasoduch, mimo psíkusů v parlamentu, živ je příštipkářením ve firmách co nikomu nepatří. Jejich zájem zastřešuje s takovou vervou, že si ho povšiml i beneficient. Tento Milda Ferda Feranec, ve svém volném čase škodí i v zastupitelstvu městečka Olomouce, upozornil ČT, že má důkladně, s péčí řádného hospodáře, přistupovat k rozpočtu ČT. Ten sedlák ví o čem hovoří, nadhodil Lojzík, hospodský povaleč. Bratranec jeho, na Ministerstvu dopravy dodnes láme si hlavu co s nevýhodnýma smlouvama pro stát s fimami z holdingu, co postrádá vlastníka. Prý z období jeho náměstkování tam.

Tam, ve sněmovně připomenul se známý zabrušovač. Zabrousil do tématu ČT tak, že nevybrousil. Ještě nevyšeměla jeho myšlenka o Letech jako welness centru a již zapustil myšlenku o zbytečnosti ČT neb o něm nic hezkého nevysílá.

Vysílá ten synek jen hořkost. I káva zhořkla. Budu muset vybrousit sám.

P.S. PIPINA – laskavý čtenář si dosadí správný výraz

CHACHAR – osoba mužského pohlaví

PALA – hlava KVADER CYPA – velikánský blbec

PŘIJÍCE – syfilis

CHCÍPNOUT – konec komunisty

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner