Jak je důležité míti beneficienta

repro: Anobudelip.cz

Donesla se ke mne změna. Jistě k lepšímu, procedila skrz řídky chrup tetka Křópalová. Každá změna za posledních 7 let neštěstí je ku prospěchu. Našemu. Tolika štěstí si snad na stará kolena ani nezasloužím, dokončila úvodní větičku. Její vnuk, předstírající inteligenci na novém typu vysoké školy, oběť vzdělávací mašinérie nechal při činnosti proslavené velkou Táňou Malou, jejíž děti jsou ostrakizovány v jiném typu vzdělávací soustavy. Nějaký podlý, zákeřný kantůrek ze starých časů po dětech požaduje vlastní myšlenku a to se v sektě ANO od početí zapovídá. Inu nezdárný vnuk uondán užíváním tří kláves pro svou samostatnou stať ke státní zkoušce, ctrl c, ctrl v, poodešel zotavit se z přemíry kreativity a tetka zahlédla zprávu o nutnosti pořízení nových, ekologických kotlů 1.třídy.

Prvotřídní zhůvěřivost namítl soused hrubián, už už v duchu kalkulující náklady na nový ekologický úřad se samostatnou působností i v těch nejmenších vsích. O pozici kotlozpytovače a excellátora bude jistě velký zájem zejména ze strany samospráv. Ty dychtí utrácet obecní rozpočet za podobné vládní marnivosti. Upomenul jsem se, kterak dopadl podobný vládní nápad na sčítače studní s přihlédnutím ke kopaných, pro obecně neprospěšný nápad zatížit déšť ekologickou daní.

Daní není nikdy dostatek tvrdí Mastná Alča ve výhledu na příští rok. Její snaha zdanit vše i vzduch je nenásledování hodná. V rámci JE LÉPE stačila rozprášit privatizační fond, na který se neopovážil sáhnout ani Zdroje Pastelka Jsou a kupodivu ani Sexy Mozek. Také rezervy rezerv se tak nějak po anglicku vytratily a vládní nenažranost a potřeba nevyschnutí penězovodu z ministerstev do ANOPRESSFERTU nutí Mastnou Alču k jediné akci, kterou lze vykonávat bez peněz, Půjčí si. Jak minulý a předminulý fiskální rok zjistila, voliči a nevoliči partaje jednoho muže, dotačního podvodníka,jakmile jde o jejich šrajtofle jsou neoblomní a na záporný úrok nepůjčí a nepůjčí.

Nepůjčí ani první mezi lháři bez vysokého úroku svého oblíbeného nepřítele. Daň již druhý nejvyšší uhradil pochválením jakéhosi poserství a Bakala opustil hradní stáj výsostných nepřátel Hradního alkoholika. Nestačil si vydechnout a ihned byl k použití u guru Máry profesora přes lži a vzdušné zámky. Vida. nebýt toho čaulidistu ani bych netušil, že za vytěžení černouhelných dolů a následný pokles životní úrovně může jakýsi čechošvýcar. Nezbeda jeden jistě může i za ekologickou zátěž. Tu, o kterou ostravský region obohatila vláda jiné sekty. Nu ještěže máme vůdce, který zagrofertizováním zekologizuje celý region. Nasadí do kalových řečišť řepku, kraj zežloutně a výnos se použije k rozvoji obmyšleného.

Obmyšlenému vsříc popopošel na odchodu z víceombudsmanské „sysle“ Křeček. Označil lidskoprávní demonstrace za útok na šťastné a veselé zaměstnance firem co nikomu nepatří. Chvályhodná snaha od někoho, komu nevadí podprůměrné mzdy a nahrazování tuzemských zaměstnanců zaměstnanci imortovanými Pitomiovi navzdory, užívající si štěstí v podobě agenturních, podminimálních mezd, tudíž nižších odvodů do spárů Mastné Alči. Co je u beneficienta doma to se počítá.

Počítám, že poslední letošní týden pracovní započal a káva došla.Hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner