Kolik let tráva neroste?

Eric Drooker

To, že každé  malé dítě někdy zlobí je pochopitelné a v pořádku. Je to dítě, že? Že si  rodiče  nepřejí, aby  jejich malý potomek zlobil, je také pochopitelné. Vzpomínám si, že moje mamka, protože jsem byla neposeda (což  považovala, na rozdíl ode mě, za zlobení) často říkala „Kam  šlápneš, tam sedm let tráva neroste.“ Už jako prcek jsem to vnímala jako absolutní blbost, protože jsem si hrála na zahradě a tam pěkná  tráva rostla pořád  jako divá.

 

S klidem, protože sleduji, zaznamenávám, pociťuji, vidím, slyším, naši  současnou  vládnoucí  politickou elitu, konstatuji a použiji „Kam šlápnou, tam sedm let tráva neroste.“

Možná je

  • blbá zahrada
  • blbě zaseto
  • málo  pohnojeno nebo pohnojeno všechno
  • ti co říkali, že  poručí větru – dešti jsou, ale na toto chtějí také raději zapomenout
  • možná  podupáno do mrtě stádem nějakých volů
  • zalévá se a dobře pěstuje možná jen  u sousedů – za plotem,  a naše zahrada se nechá ležet ladem
  • nebo dokonce, a tomu se mi nechce věřit, ale i to je možné, stal se snad z kozla zahradník?

P. S.

V klidu přitom nejsem.

 

 

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner