Kolokvium o fiasku

Donesl se ke mne debakl. Fiasko, či jak hezky po našem fisako. Tetka Sóralová zaujata žertovným podtextem oné blamage nadhodila tezi o pozoruhodném sepjetí diletantismu, s touhou po následování Vašů a Polednových a vyfabrikovaných politických monstrprocesech. Ušatý Traktorista s pozoruhodně Ištvánovitým netvorem, čeleď odpudivá, nejen, že ohnuli paragrafy, ale dle NS znásilnili právo.

Právo bylo polechtáno i v případě nejmenování parlamentem navrženým prima mininistrem, poté co byl dat před 7 lety do klatby z dnešního pohledu protiprávně submisivní slušný Péťa. Oním obcovačem s bezprávím bylo dnešní morální vakuum, strašící na cimbuří Hradu ve jménu cizích státních mocností. Tento triumvirát zmaru byl dostižen v nedostižnosti páchání bezpráví. Je otázka najde-li se právně erudovaný neholdingový právník, který se pokusí vrátit čas o 7 let a NÁM naději.

Naděje prý zmírá last moment. Alespoň takto si situaci vyložila právnická esa, vystudovaná v Lubljance a z diplomu jim stříká krev obětí. Kolegové v estébácké zbroji s trestně stíhaným individuem hovořícím podivuhodným dialektem, postrádajícím oporu v libovolné mateřštině. Gubernátoři, kterým byla papírově svěřena práva rozhodovat, přesně tak jak si obmyšlený bude přát. Zplodili ďábelský pastýřský list, kde vzpurně požadují, by se s firmami beneficienta nakládalo jako s fimami obmyšleného, který nemá ni užitek, ni rozhodovací pravomoc. Jen shodou nepravděpodobných náhod je dopis psán premiérským žargonem a obsahuje citace z kruhové obrany vládních poskoků a jejich útočně laděných argumentů. Stréc Jencek v souladu s poslankyní EU neagrofertní národnosti, míní, že ironie bylo dosaženo již v průvodních cancech hornouherského podivína. Jeho neutuchající boj za firmu, která mu nepatří, válka o unijní zrno a odmítání všeho co zavání odpovědností, jeho přímočarost v nesrozumitelnosti, je předmětem dnešní diskuse o morálněfinančním nonsensu v EP. Bohužel jsme se ocitli na skluzavce společně s ním, maje nepříjemné šimrání v podbřišku při pohledu na pásmo lží, překrucování, polopravd, nepravd a k uzoufání troufalé lačnosti po MOCI.

Pomoci zejména sobě, by měl Mára střelivo pro duchem agrofertně osvícené, rozhodl se velikán podvodu pokračovat v napodobování trojjediného. Poté co zachránil tisíce mrtvých, poradil si z rakovinou, vrhnul se na globální sucho. Znervózněl tím Boha dešťových srážek natolik, že ten neuváženě způsobil povodně, by se vyhnul konfrontaci s neznabohem.

Neznaboh k neznabohovi, vece tetka Ólická uprostřed Bohem opuštěné zemičky vydané na pospas leninovým pohrobkům. Gerontologická parlamentní úderka se srpištěm a kladivem ve znaku, bojovně vyhlásila třídní boj rozpočtové nekázni kvantifikované půlbilionkem, by nazítří Vostře souhlasila s bezuzdným zadlužováním přespříštích generací s mottem čím hůře pro NÁS, pro komunisty a Agrofert lépe. Stréc Jencek pouze defetisticky utrousil, že Agrofertismus je pokračováním komunismu jinými prostředky.

Prostředek na zklidnění zjitřených emocí, komunismuprostá káva. Hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner