Komu se nelení, tomu nalezená smlouva

Eric Drooker

Donesla se ke mne důležitost venčení koše s domácím tříděným odpadem. Osobně vynáším koš s netříděným odpadem obden a mohu směle prohlásit, ani ťuk. Tetka Sóralová zvěděla novinu obšťastňující 2 procentní stranu mladého Vény, vlastence a atleta podlézající laťku při skoku do Sněmovny přisátím se na volební prs jiné strany a označila donátora vizionářským smělcem, případně podivínem, který si popletl adresáta. Stréc Jencek jedovatě přizvukoval. Pokud si místo na volební kandidátce veřejně zakoupí adept na primátora pražského, je možné připustit podobně naklonovanou příležitost u Krajských voleb. Soudím, že ihned po odeznění šťastného nálezu smlouvy synka Lájoše Bácse se mladý Véna navrátí k léty ověřené Červené Karkulce, kde zlá, podlá, vlastenectví netknutá EU zaujme místo vlka.

Vlk v rouně beránka dosil se zastání s bratrem v ideologické zbrani. Estébák estébáku estébákem, vece tetka Křópalová při upřímném prohlášení předsedy sněmovny v zastoupení strany jednoho trestně stíhaného podvodníka, kde brání jakéhosi donašeče Falmera, že neřekl co řekl a v případě, že to řekl, pak to tak nemyslel. A pokud myslel, vinnen je překladatel z jejich mateřského jazyka do agrofertštiny. Stréc Jencek jen potměšile poznamenal, že Lenin v mauzoleu povytáhl obočí nad informací, že komunista kooperuje s kapitalistou a naopak.

Naopak místo pravověrného komunisty zaujímá šikmooký moravský šógůn, jemuž preference povážlivě nerostou a to i když cinkne svůj vlastní preferenční průzkum. Navlékl kamizolu lovce imperialistů vybaven pozoruhodnou informací z vlasteneckého Protiproudu, který opsal neautorizovaný blábol přímého účastníka boje o Carský palác, druhé ze světových válek, analfabeta píšícího do vlasteneckých novin Rudé armády a interpeloval jednoho z posledních sociálních demokratů, žádaje ostrou nótu proti vměšování do vnitřních záležitostí v Sýrii, imperiálně dobyvačnými USA. Maje na zřeteli přítomnost Punťových dovolenkářů tamtéž, poukazuje na jejich mírotvorné konání a jak praví tetka Ólická, Punťa ten mír vyveze a zajistí i kdyby Sýrii a okolní státy se zemí srovnal.

Srovnat se s rozvodem potomka je nesnadné i běžnému občanu nezapadajícímu do schématu agrofertizace právními prostředky. Kluk z plakátu a jeho choť úkorně nesou kůži a chalupu na trh. Oko na návsi u nás na vsi nezůstalo suché, když žena katova pochopa neagrofertní, tradiční demokracie dala všanc informaci, že nemá prostředky na rozvodové stání bývalé bulvární hvězdy a musí rozprodávat majetek. Přijde mi to logické a nadčasové. Dcerka malorolníka či živnostenského štváče musí oukropně stát v rozvodovém koutě bez vaty za služby Agrofertu a člověku prostému musí být líto velvyslance, kterému se nedostává adekvátní plat by mohl rozvést vyženěnou dcerku. Neveselá storka

Story se vtěsnalo do kávy. Stala se nesnesitelně ironická.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner