Koronavir si rozvracet nedáme

()

Donesla se ke mne znepokojivá zpráva. Estébácký donašeč, zcela ukojen rozvracením ekonomiky státu, který mu zatím nepatří, našel nový cíl. Státní pomoc hostinským a hoteliérům až do úplného konce. Jejich pochopitelně. Tito nešťastníci se ještě nestačili vzpamatovat z dárku v podobě plovoucí DPH na pivo, státem uzavřených provozoven a už mají na krku upírský zájem dotačního šíbra V. cenové kategorie. Stréc Jencek se skromností jinému vlastní poznamenal, do třetice všeho agrofertního.

Agrofertem se prohání průvan nepochopení. Jejich nemajitel a zároveň beneficient apeloval v průběhu jím řízeného chaosu s mottem Udržujme paniku, na vzájemnou solidaritu, soudržnost, češství (sic!), vlastenectví (sic, sic !!) dobrosrdečnost (došla sic!) by malo i středno podnikatelé se nezbavovali zaměstnanců. Vzali na svá bedra důsledky pozoruhodných rozhodnutí družstva chaotů pod souhrnným označením lživláda. Stréc Jencek jen drobně poupravil pravý smysl apelace, že vládní strach rozsévaný do myslí, bude při žatvě odměněn poslušným národem, v rámci konaného „dobra“ ochotného i z věžáku skočit, vůdce, projeví-li názor, že je to ta pravá medicína na čínský vir. Zastupující místodržící, vítězství botuxu nad rozumem, zřejmě po poradě s fešným floristou, a protivně vůli obmyšleného, rozhodla se uzavřít provoz a poslat zaměstnance chutnat dlažební kostky. Tetka Sóralová jen ucedila lidovou slovesnost. Dělají-li dva totéž, estébák to vždy dělá pro sebe.

Sebe sám pasoval do role kladného hrdiny v knize o kabelkách, zlatě a dobrodružství při nedodržování zákonných norem a služební přísahy policisty Ušatý Traktorista. Sebekriticky uznal, že k napsání knihy mu brání český jazyk, rozhled, vzdělání, slovní zásoba, inspirace, pravdomluvnost a znalost Wordu a ovládání složitého přístroje jako je PC. Najal si psavce, který jeho příběh vtěsnal do knihy nepodložených tvrzení s podtitulem Pravdu, tu mám pochopitelně jen já a kdo to nechápe je zlosyn a patří za mříže. Z jeho vzpomínek je patrné, že pásl nějakého mocichtivého slovenského budižkničemu, úkoloval ho tak dokonale, že se stal předsedou vlády, kryl autorova pochybení do konečného vítězství AGROFERTu nad občanem. Pak ho odkopnul a šel se věnovat ublíženosti, sebelítosti, pomstychtivosti, hned poté co zatáhl jiný státněcelní úřad do mocenských her a nezákonných her s armádou. Tetka Křópalová je mínění, že nebýt fušování do řemesla Hradnímu zmocněnci ruskočínských zájmů, stran pomstychtivosti, dotáhl to na brigádního generála ve výslužbě.

Výslužba nečeká na ministra pro rozvoj agrofertního zdravotnictví. Jeho hvězda je v rozpuku i v branách rozbřesku. Moc v rukou slaboduchého, oddaného poskoka je tak magnetem pro agrofertizátora. Jaro, léto, podzim i zima stanou se nevhodným pro protivládní demonstrace z důvodu ohrožení zdraví. Uzavírání provozů konkurenčních firem přeživších první, druhé i třetí kolo státní pomoci, z důvodu ochranny zdraví je mocichtivému estébáckému, bezvěreckému paznehtovi hudbou z Edenu.

Edensky opojný horký, hořký nápoj nechť nás provází i dnes.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.