Korupční tango

Doneslo se ke mne absurdno. Trestně stíhaný dotační podvodník ústní dutinou jakéhosi advokáta u prvoinstančního soudního klání, pustil se do vysvětlování jak vlastně myslel svá bleskově vyřčená, však málo promyšlená slova, která si protikorupční instituce vyložila jako útok na svoji podstatu. Tetka Soralová na návsi u nás na vsi shrnula obranný projev do zašmodrchané věty, pregnatně vystihující řečené. Uvedl, že uštknul TI slovem korupční, ale nemyslel tím, že by byla ona korupční, nýbrž korupční se mu zazdály finance, od jiných korupčních institucí, které sice také nejsou korupční, leč disponují korupčními penězi. Korupční peníze nejsou peníze v korupčním slova smyslu, protože tím nemyslel korupci jako TI hodnotící, toliko informující o možnosti, že by korupční peníze mohly býti užíté ke korupčním účelům. A mimo to to zaslechl v kuloárech Strakovky od svačinářky, která to měla od nejmenovaného důvěryhodného zdroje.

Důvěryhodný zdroj. Novinka v trestním právu. Holdingem prověřený státní zástupce, na základě potřeby holdingového vyšetřovatele zažádá konglomerátního sudího o povolení plošných odposlechů na základě tvrzení anonymního důvěryhodného zdroje, že v přesně neurčeném čase se stane přesně neurčený trestný čin, přesně neurčeného pachatele. Plošné odposlechy v délce stovek hodin se prosejí, vyčistí, odkalí a z nich se uplete VIDKUN. Autorem novátorského stylu vyšetřování je uražený, bývalý plukovník a celník ve výslužbě. Ten klučík ušatá od traktorů je průkopníkem ve svém oboru, projevila nadšení tetka Tupá, známá volička JE LÉPE, politického křídla firmy co nikomu nepatří. Vidím kameru a mikrofon na každém rohu v naší vsi, na obci jeden velký rekordér, a přímá linka do holdingu. Soudíme, že se mírně zhoršil její duševní stav.

Duševní stav je v nerovnováze i u akademika Hampla, takto autora pozoruhodných statí ve stěží uchopitelných Parlamentních Listech s podtitulem, nikdo nám nebude diktovat o čem smíme lhát. Jeho myšlenka nuceného osídlení vlasti cizím etnikem, propašovaném k nám okupační EU v důsledku čehož bude „žrát trávu“ zaujala i mladého Vénu. Ujala se na jeho stránkách a nejmenovanému obchodnímu řetězci se sídlem v EU stoupl obrat za sekačky na trávu. O krásných volebních 3,5 %.

Procento sem, procento tam. Zní českou správou sociálního zabezpečení. Zrušení karenční doby vylidnilo pracoviště a zalidnilo ordinace. Migrační vlna před kterou nás neochránil ani sám Pitomio převeliký. Přidala práci úředníkům a vrásky zaměstnavatelům. Bez karenční doby na věčné časy se coby epitaf bude nádherně vyjímat na náhrobku kdysi velké strany sociální se socialistickými manýry, zákona autorky.

Autor dopíjí ranní kávu. Hořkou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner