Kouzlo numerologie

Donesle se ke mne číslice. 2.697. Nutí našince k zamyšlení. Číslice značí počet dnů ode dne zadržení při podezření z trestného činu. Korupce. S nevinnou krabicí od vína v ruce přichycený zločinec, má po tolika dnech, bezmála 7,5 roku, nastoupit k výkonu trestu.

Trestu by se za zločin, projednávaný či neprojednávaný orgány nečinnými v trestním řízení, nemusel dožít při nemírném, nezřízeném tempu tuzemských justičních orgánů náš soudně uznaný estébák a nactiutrhač. Smutná číslice.

Číslicemi vrhal i ministr pro klid na práci estébákových chemických provozů nějakej pták

vrabčák či Brabec. Metal stovkami tisíc stromků. Zarazil ho při deseti milionech sám netrestně nestíhaný neestébák myšlenkou, že na školky už naše peníze věnoval a další dotace z EU na školství nesežene. Také ve vzdělávacím oboru konglomerát co nikomu nepatří nepodniká a mladého Vénu má zatím rád, ale nové gymnásium mu rozhodně nepořídí a nezadotuje. Ministr přes zápach konglomerátních firem, nedávno jsem jel kol zídky Prechezy a škodliviny jsem z krevního řečiště vypíjel ještě týden, zklidnil svého šéfa řka, že jde o lesní porost. Ukázal primeministrovi krumpáč a lopatu a vybídl ho k usazení jednoho klacíku do naší rodné hroudy. Vykasal si sako a šel příkladně příkladem neslyše mumlání šéfa, že řepka má stejný účinek a navíc je zobchodovatelná se státem. A kdo je stát ? Přeci ON. Rád koupí od firem co nikomu nepatří, aby mohly vesele prosperovat při mínusové marži a klesajícím obratu.

Obrat nepřinesl ani neduživý a jistě závistivý mužík v zeleném předčítajíc tvrdá data jakýchsi globálních ochranných organizací bezostyšně tvrdících, že i kdyby se vysadil milion stromku na m2 naší krajiny nebude účinek tak výrazný jako snížení škodlivin v chemičkách co mu nepatří. To a volání nezbedných záškoláků naprosto znechutilo premiérské představení. Nepomohlo ani zvolání, vlastníma rukama za vlastní peníze jsem postavil na rodném Slovensku dům.

Dům našeho nezbedného vlastizrádného Milouše se projevil nemalou mírou absorbce humoru. Každé foto velvyslance Huawei a prodejce obou Zetorů nějaký škodolibý tvůrce opatří kreativním popiskem. Nezdolný Jiřík nastačí rozverně urážet kreativce v podhradí. Vítězem minulého týdne se stal slogan: Pan prezident je mírně DEHYDRATONADRÁTOVANEJ. Autor bude vyrozuměn advokátní kanceláří čínské ambasády k vyzvednutí ceny, doživotního relaxačního pobytu v čínské ozdravovně Wellnes centrum Masanja. Od padeátých let minulého století do současnosti tam dosahují vynikajících výsledků při léčbě nadváhy, převýchovnou prací.

Práce a zábava. Nový hit našeho názorově pevného, nezviklatelného, ztěží ovlivnitelného slovenského ekonomického exulanta. Natolik si oblíbil naši zábavnou pohádku s panem Neumannem v roli krále, že v každé volné i nevolné chvíli cituje slavnou scénku panovníka. Slibuji co jsem slíbil a odvolávám co jsem odvolal. Co jsem slíbil odvolávám, co odvolávám to na mou komunistickou čest slibuji. Chudák Stanislav Neumann. A Gott. Karel.

Eins, zwei, drei, Karel nepřinese čaj.

Kávu piji svou. Přihořklou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner