Lež jako výrobní prostředek

Doneslo se ke mne slovo. Slovo zapřísáhlého komunisty. Tedy slova seskládaná v tvrzení. Lež je světonázor. Je ústavním právem lhát. Pokud bude lež uznána soudem lží, pak se demokracie zhroutí neb bude znemožněno lhářům projevit svůj názor. Ústavní krize pak vyústí v anarchii. Tradiční hodnoty budou zaměněny za „tradiční hodńoty“. Tohoto skvostu mezi myšlenkami se dopustil Hradní Mluvečka.

Mluvečka se nezbláznil okomentovala diamant mezi úvahami tetka Sóralová. Ten chlapec nedomrlá ví o čem žvatlá. Jeho registrovaný partner, šéf a pomstytřebný hradní alkoholix byl nejednou přichycen v sousedovic Lánu na bylinkách do kontušovky a sofistikovaně zaměňoval lež za pravdu. Lež se tak stává pracovním nástrojem a my jsme zase o kousek blíže Východu.

Východ, tedy zeměpisný, budou zase míti na zřeteli čučkaři, dlící v permanentní nemilosti prolhané Hradní trosky. Díky nehynoucí hlouposti jakéhosi umělé vytvarovaného člověka, ženy, manželky druhé v pořadí, prolhaného podtatranského dotačního podvodníka a jejím těžko uvěřitelným přátelským vazbám na zahradníky, kadeřníky a manželky ruských obchodních atašé a její zálibě špulení retů při fotografování, mají čučkaři vodítek habakuk. Tetka Ólická se zastala umělé neinteligence řkouce, že rty nešpulí záměrně, ale jest to přebotoxováním. Její záliba v uvežejňování těchto fotek souvisí se zamrznutím duševního vývoje ve 13 letech a měli bychom ji spíše litovat než hanit.

Hanit se bude dnes ve velkém. Očekáván je souboj myšlenek dvou nejvyšších činitelů, shodou nepříznivých náhod nejvyšších představitelů naší bezbožné zemičky a shodou náhod dvou největších lhářů. Realizační teamy daly do souboje vše. Na Hradě nenechali nic náhodě. Nosiči prošli tvrdým tréningovým procesem. Hradní ohledávač ohledal Hradní trosku a shledal ji souboje schopnou. Čínští sofwaroví inženýři precizně upgradovali svůj výtvor a aplikace chrlící hnůj a zvratky byly shledány provozuschopnými. I Hradní všeumělec Ringo namaloval s odbornou péčí obličej na Hradní ksicht.

Ksicht Straččí připravil po výrazové stránce i guru Mára. Náhody vyloučil a jurodivému slovenskému, českému prime ministrovi zakázal vlastní úvahy. Premiérův projev ušil na míru, dal do něj veškerý svůj marketérský um. Zákaz vlastních myšlenkek zaskočil arcilháře natolik, že v rámci tréningového procesu opomenul vlastní účast na vládě po dobu 6 let a našel viníky současného neutěšeného stavu. Tradiční politické strany a Kalouska.

Kalousek má jistě prsty i ve vyznění pohádky Čertí pírko. Pohádka byla ke shlédnutí na vlastenčíky, Hradem a soudně uznaným estébáckým přecmrndávačem nenáviděné ČT. Jistá nevlastenecká část spoluobčanů poznala zdejší politické reálie a to jistě povede k nalezení viníka. Generální může očekávat pozvání na kobereček, chlebíček a kávu.

Káva s povánoční příchutí. Dnes mírně nahořklá.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner