Málo povyku pro moc

Doneslo se ke mne nervózno. Tak, jak se blíží výročí, atmosféra houstne a vybírá si daň. Vznikají komunikační šumy, nedorozumnění, lapálie, tristno. I stalo se, že ministryně přes záchranu obmyšleného nepřipouštějíce si neznalost jednacího jazyka EU, při vystoupení z vozu konsternována dotazem z řad novinářstva nervózně ze sebe vyhrkla: „ájsing“. Ceremoniář, původem seveřan zoufale upomínal se, kde se ta divná mastná pod plachetkou osoba chce zakázaně uvolnit. Nepodezíral ji z vyhození touše přes červenou lajnu a usilovně dumaje došel k závěru, že milostivá chce zazpívat a šel hledat barovou kapelu.

Kapelu by potřeboval i beneficient. V rámci nervózna navrhnul přes média neb vyhýbá se dialogu s milionovým Mikulášem, jako spravedlnost ČR, že je třeba společně slavit úspěchy republiky tancem a zpěvy. Zejména jeho úspěchy. Tetka Lónová se nechala na návsi slyšet, že ideální by byly častušky v provedení tria The Bonzboys v obsazení, Babiš, Široký, Kubů, pod taktovkou Radmily Kleslové.

Klesla nám zásoba hmotných rezerv i přes málo uvěřitelnou výtěžnost volebně výbušného lithia.Vzhledem k tomu, že nám nemůže být lépe, jak plesá stranický Plesl, je třeba snížit hmotné rezervy a úřad v rámci úspěchu zrušit. Myslím, že jde o krok správným směrem. Představuji si občana předdůchodového věku. Dožiji-li se tohoto data, po vzoru našich MEHEL, utratím všechny úspory a rozfrcám veškerý majetek těsně před dovršením data odchodu.

Odchod diskuse z Parlamentu chystá obmyšlený, daňový podvodník a velkopožírač dotací. Omylem zavítal do pracovního procesu, čímž absenci odvážně snížil z 90 na 89,9%. S bystrostí indiána, komanče, upřesnil stréc Kódl, povšiml si, že poslanci diskutují. Zdlouhavý proces cizelování názorů označil za buržoazní přežitek neb ve firmách co mu nepatří se podobné excesy nedějí. Imperativ. A počínaje generálním ředitelem a konče poklízečkou cizí národnosti, jsou vykonávány dřív než se vysloví.

Vyslovit pravou osobnostní podstatu, rozhled, empatii, sociální inteligenci lze zkráceně. Soud v dovolání přiznal a kdo zná myšlenkové pochody předsedy SPD tvrdí, že nemohl jinak, jako ne plně vystihující, leč postačující označení PITOMIO. To dopadl dobře, ocenil vstřícnost soudu soused Jaryn. Takového idiota by pohledal a zoufalec, nedouk, islamobijec moravský šikmooký šógůn, je pramálo úderné.

Úderné vlastenecké jednotky na bázi Lidových milicí se prohánějí naší otčinou. Rozhodli se bránit vlast. Je pozoruhodné a do učebnic jistě vejdou hlavním vchodem, že před cizáky ubrání nás, žerdí s vlajkou okupačního a neexistujícího státu. Do čela vlastenecké domobrany se kooptoval v rámci demokratických stranických principů sám výše popsaný Pitomio. Každý imigrant při pohledu na šikmookého čecha mávajícího červeným suknem se srpem a kladivem v rohu musí umřít smíchy, případně vylekán, že se mu nabízí zaměstnání v ocelárnách vzít do zaječích.

Zaječí, či nezaječí, toť otázka. Dopíjím kávu. Hořkou.

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner