Modus vlasteneckus

Eric Drooker

Donesla se ke mne vcelku zdařilá metamorfóza. Hornouherský Český Prime ministr, daňový ojebávač, dotační ilusionista, se v přímém přenosu změnil v holandský větrný mlýn. Zcela tak změnil nazírání na smysl tiskových konferencí. Tetku Ójezdskou větroplach zaujal. Intenzita mávání chvílemi připomínala větrnou turbínu. Stréc Jencek jako vždy pesimisticky naladěn mínil, že šlo o volební strategii, přetáhnout všech 10 voličů Strany zelených, propagací obnovitelných zdrojů. Mne zaujala myšlenka správcovství jedním bezskrupulózním filutou NAŠICH daní. Upomenul jsem se kterak Venezuela Maláčová bez známky úsměvu z povedeného žertu, rozverně hlásala, že jen stát se umí o naše úspory postarat. Zestárl jsem vzpomínkou o 10 let a vyplnil žádost o předčasný důchod.

Důchod coby bilet do chrámu obžerství v čerstvém dopoledni dnes končí. Opatření, které dle Sociální Twiggy zachránilo tisíce životů v součty se záchranou ticíců mrtvých je odměnou organizátorům branné hry nakup si, víš-li kdy. Tetku Křópalovou dojala téměř k slze informace, že rudooranžový svetr s odchodem čínské pomsty za naši samostatnou zahraniční politiku, chřadne a pozbývá razance, brizance s níž destruoval ekonomiku země a občanská práva se limitně blíží k starému Hamajdovi na kterém by Agrofert dříví štípal mohl. Stréc Jence mínil, že se zaskvěl v celé své sociální nádheře vskutku šalamounským výrokem o ruském tisícímprvým atašé Punťislavovy ambasády zodpovědným za přemlouvání pražských komunálních politiků k poslušnosti, když jeho vrchní velvyslanec na Hradě hanebně selhal. Označil informaci jako možnou zpravodajskou akci blíže neurčené zpravodajské služby, za neurčitou zpravodajskou hru, s blíže neznámým zpravodajským cílem. Opatrnost matkou politického úspěchu. Asi proto dalším tvrzením prolomil státní tajemství. Trestně stíhaný estébácký přicmrndávač a rozvraceč KSČ zevnitř, nerozumí chodu státu a neovládá vládnutí. Tedy krom velkých domů pro jeho firmu co mu krom zisku nic nepřináší a proto se za ni veřejně stydí. Týdny tvrdolínu Hamajdovi trvalo, než ho přesvědčil, že krizový štáb není alternativou k vládě a ruku v ruce mohou docílit plné agrofertizace rozvracením ekonomiky dokonce v dřívějším termímu.

Termín vzal za své i mladý Véna. Poněkud rozrušen ze skutečnosti, že kol Pitomia není prostoru pro více vlastenců ruské provinience neb prostoduší spoluobčané došli svého „pasitele“, rozvášněn udělal úkrok stranou a stal se z něj vlastenecký agronom. Zemědělský odborník na trestně stíhaného premiéra slovo vzatý. Jeho teze o rovnováze mezi domácí produkcí a domácí spotřebou vyvolala úžas. Alespoň na návsi u nás na vsi. Tetka Sóralová se přistihla jak lituje své činnosti u Páté kolony prozápadních přisluhovačů. Zašla do konzumu pro banány, ančovičky a římský hrách, nevěda, že tím nahrává nerusky naladěné EU, která nás vysává tím, že nám posílá o 100 mld ročně víc než odvedeme do unijního rozpočtu. Stréc Jencek, oportunista letorou, jen poznamenal, že podobným modelům by měli promítat výsledky potravinové soběstačnosti obilnice Evropy pod nadvládou komunistů a podobný hladomor coby výsledek soběstačnosti provozované Kimokracií známé jako čučche.

Čučche jsme zatím nedosáhli, tudíž navzdory soběstačnosti v oblasti produkce kávových zrn na plantážích někde kolem Karlštejna si zaliji nevlasteneckou , sarkasticky hořkou kávu.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner