NEO & nikdy

ČTK

Generální prokurátor Josef Urválek při procesu s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským | FOTO: ČTK

Doneslo se ke mne dobro. Poslední mohykán, vynálezce opoziční smlouvy, tak jako ondy jeho smluvní spolupachatel, vždy jednou ročně konají dobro. Vždy mne dojme a oko nezůstane suché, když vidím potentáta rozdávající výsledek daňového džihádu, za svitu blesků z fotoaparátů. S komentářem jak dobrosrdečnost je jeho druhé jméno.

Jméno jakési charakterově vychrtlé postavy oblétlo mediální postor. Tetka Lónová utrosila jdouce přes náves k nehodlingovému řezníkovi, že soudružka výzkumná prokurátorka chytla od trestně stíhaného premiéra zapomenutózu. Prudce nakažlivá nemoc se šíří zejména mezi voliči arcilháře ze Strakovky, šikmookého moravského šóguna a notorického obhájce čínské rozvědky. Rudoši z kmene komančů pak zapomentutózu povýšili na ideologický vrchol. Symtomy nemoci – Stb ? Rusáci ? Disidenti ? Okupace ? Bakala ! Kalousek !! Tradiční politici !!! Kampaň !!!!NEOdstoupím !!!! Nikdy.

Nikdy nepochopím myšlenkové toky vlastence japonského původu. Jen se obávám, že na Hradě nebude veselo. Mnoho úsilí budou muset vynaložit, by trumfli Pitomiův výrok a vrátili se na špičku devótnosti vůči despotovi byzantského střihu. „To, že dnes není Evropa nacistická je právě výsledek diplomatického tahu Sovětů, smlouvy Ribbentrop-Molotov.“ Tohle zamotá šišku leckterému vlastenčíkovi, zhodnotila citaci tetka Ózká. Doposud byli bytostně přesvědčeni, že EU je neofašistický projekt s neomarxistickými prvky. Nebo naopak. V té kompilaci NEO se ztrácím, uzavřela tetička a odkráčela do fronty k lékařce pro NeOneschopenku.

NEOchvějně stojí za svým nemajitelem NEOnovináři. EU vystavila účet za krádež evropských i našich penízků dotačním podvodníkem. Zemědělské dotace pro střední a malé podnikatele minuly adresáty a skončily na účtech firmy, co někomu patřila. Agrofertizátorovi. Viník zatoulaných dotací se našel. Investigativci z holdingu ho vypátrali, Šuman nediv se Sobotka. Zašantočil finance, které nikdy, ale opravdu nikdy nebudeme vracet. Ani eurocent. Možná ČR, ale ANOPRESSFERT nikdy.

Nikdy není pozdě uklonit se a políbit prsten kmotrovi. Tak se dá přeložit série fotografií našeho agrofertizátora, při utajené návštěvě hanáckého regionu. Spanilá jízda byla naplánovaná dokonale. Zveřejněny byly toliko časy a místa setkání, kde bylo nad slunce jasné, že o oponenta nezavadí. V rámci zapomentuzózy navštívil chartistu, jemuž slušnost a katolická víra zapověděla s návštěvou vyrazit futra. Obhlídkou svého léna si zajistil nedotknutelnost a TŘEŠNÍ na dortíku byl projev naprosté loajálnosti olomouckého vrchního státního zastupitelstva, pohrobků soudruha vraha Urválka a soudružky, komunistické lidskoprávní prokuraturní výzkumnice.

Vyzkoumal jsem, že hrnek zeje prázdnotou. Káva došla. Tuze hořká.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner