NESTÍHATELNÝ

Doneslo se ke mne rozhodnutí jakéhosi léna roztodivného hnutí jednoho trestně nestihatelného, soudně uznaného estébáka a lháře. Nu a tento jistě užitečný orgán státní správy rozhodl s nestranností Jermanopokorné vlastní, že shrabovači sněhu v obci s rozšířenou pravomocí jsou idioti. Vidí střet zájmu tam, kde nikdy ani zbla nebyl. Trocha mi to připomíná rozhodnutí jiného státně příslušného neuplatitelného orgánu o nevinném kvítku v čele vlády a hnutí a konglomerátu. Největšího. Již dříve nezabýval se jiný výlupek v čele minifin, oznámením sestreského finančního úřadu pro země Německé. Upomínám se, že v čele instituce ondy sedělo to stejné individum vůči němuž podání směřovalo. Budiž mu ke cti, že podřízená instituce vedená a světe už se nediv současnou ministryní Mas(t)nou Álou, bez průtahů, nestraně, postraně, rozhodla o nedůvodnosti podezření zjevně nepečlivých germánů.
Germáni vůbec zasedli si na našeho liliově čistého neplatiče daní, nemajetného majitele firem co nikomu nepatří. Popatřili na jistě nepravdivou, až lživou, dozvíme se ze Strakovky, informaci, nedejBureš, shrzeného ředitele chemické fabriky na smrad, který z pomsty za svou neschopnost, naprášil náš bezúhoný kvítek z krácení daní. Měl dokonce odvahu, z pohledu z Čapáku, drzost, popsat systém krácení a zpochybnil i touhu návštěvníků letního sídla estébáka pohlížet na reklamu na finální produkt fabriky na zápach.
Zápach bude jistě naprosto nestraně rozptýlen podřízenou institucí Mastné Alči. Tetka na návsi po vstřebání informací a inhlátoru prohodila, že jednou se dožijeme situace, kdy sražený chodec na přechodu vozidlem řízeným nejčistším z čistých, průzračným Andrejem, zaplatí žalářem a mastnou pokutou za nedání přednosti ó nejvyššímu. Jakýsi kverulant od pohledu, v koutku úst nezdaněné retko ukrajinské provinience utrousil, že pokud si tetka neráčila všimnout, stav je již dávno nastal. Nejsou jako ONI. Strýc s fajfkou se zdaněným tabákem přebil oba diskutující názorem, že pokud by zločinec, chodec na přechodu zemřel při srážce, veškerý majtek v dědickém řízení připadne vozkovi. Dluhy zdědí příbuzní bez možnosti odvolání.
Odvolat se, případně dovolat se proti mravům nastoleným ANO partou jeví se stále těžší. Chobotnička již má prstíček bezmála všude, kudy tečou dotační peníze a zájem majitele této země. Orgány nečinné v trestním řízení obvinili pár lidí z nepravostí v instituci řízeném maxiKlárou. Je s podivem, že ta coby členka bratrstva kočičí pracky, bude šetřena tak nějak jinak, stranou.
Stranou, vůdčí, vládnoucí, jedinou správnou, estebáckokomunistickou, neomarxistickou to zde páchne dávno.
Dávno bych požil kávu. Tak hořkou ještě nikdo neuvařil !

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner