Nesu vám materiály od pana Bureše

Takové bylo smluvené heslo pro kontakt s operačním pracovníkem StB ze strany důvěrníka Andreje Babiše. Důvěrníka dle slovenského Ústavu paměti národa a záznamů ve svazcích StB, abych byl přesný. Nerad bych totiž skončil u soudu.

Ne že bych byl nějakej počůránek, ale považte, Andrej Babiš žene k soudu až do Štrasburku rovnou celé Slovensko, takže má opatrnost je na místě. Při představě, že se před říznými otázkami nějakého bruselského prokurátora U.Rvalka třese strachy pět milionů mých bývalých bratří a sester s páskou obžalovaného na rukávu, to už přejdou skotačiny i takového volnomyšlenkáře a bohéma jakým jsem já, obyčejný pivní flyboy.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nerikejte-o-mne-ze-jsem-estebak-mafian-a-agent-zada-babis-zalobou-ve-strasburku-52730?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

A.Babiš žaluje Slovensko za to, že je stále veden v dnes už bývalých složkách StB jako agent, s průběžným povýšením na důvěrníka. Vázací akt podepsal ve vinárně U Obuvníka 11.11.1982 mezi 16:30 a 18:00 hodinou a to při občerstvení za 65,-Kčs placených z režijních nákladů StB. Poté mu bylo potvrzeno krycí jméno Bureš. Tedy alespoň to tvrdí ve své zprávě nadporučík Šuman, který ho měl ke spolupráci zavázat, kapitán Mátray, který celou věc překontroloval a major Greguš, který to odsouhlasil a dal tak celé té intrikářské kompozici punc legálnosti.

A že se nejednalo jen o informace vedené k potírání hospodářské kriminality o tom svědčí i vsuvka, ve které se praví, že A.Babiš byl také vytěžený (krásné slovo, pro mladší ročníky přeložím: byl vymačkaný jako citrón) k ohlasům na úmrtí soudruha Brežněva, což si vysloužilo jednu celou samostatnou složku. A dále byl v záznamu pašácky pochválen za to, že jeho poznatky byly významné pro odhalování trestné činnosti, respektive k jejímu předcházení.

Celý odkaz na zprávu:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kompletni-spis-spolupracovnika-stb-andreje-babise/r~i:gallery:31547/

Přestože je ve zprávě jasně uvedeno, že A.Babiš výslovně všemu rozuměl, se vším souhlasil a dostal k tomu dokonce i brožurku, tedy takový manuál dobrého práskače, po 30. letech je všechno jinak. A.Babiš si nevzpomíná, nechápe to, nerozumí tomu a neví o co jim jde. Asi nějaká účelovka, nebo co. Tvrdí, že si jmenovaní všechno vymysleli, on nikde nebyl, nikoho nezná, s nikým se nepotkal a nic nepodepsal. A těch 65,-Kčs prý taky nesouhlasí, číšník mu to potvrdí, byl u toho když mu půjčoval propisku. Tedy už jen zbývá doplnit seznam všech těch, kteří po Andrejovi nenávistně a lživě jdou za účelem totální likvidace jeho osoby:

-Kalousek

-Týdeník Ekonom (jako první zpochybnil legálnost dotací pro Čapák)

-novinář Přibil (ten co na tajných nahrávkách referuje Babiše o připravovaných novinářských účelovkách, při nichž Babiš mluví jako kanadský dřevorubec po litru samohonky)

-tajná konspirační síť Šuman (ta, skrze kterou se všechno to upřímné vyjadřování, koblížkově sladké úmysly a panenská mysl A.Babiše dostaly ven)

-Kalousek

-OLAF

-Sobotka

-Kalousek

-Bradáčová

-ROP střední Čechy

-Milion chvilek pro demokracii (volné hnutí za boj proti úpadku demokracie v ČR)

-Slovenský ústavní soud

-Kalousek

-Paměť národa, sk

-bývalí agenti StB, kteří A.Babiše neoprávněně vedli v záznamech, a tuto zákeřnost mu provedli navzdory mnohaleté bezproblémové spolupráci a řadě užitečných podnětů z jeho strany

-jeho vlastní lustrační osvědčení, které nikde neexistuje

-Kalousek

-ODS

Čau lidi…

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner
Doporučujeme