(NE)zpětvzetí

 Donesla se ke mne diskuse dvou světů. Je to málo uvěřitelné, leč oba světy jsou součástí jedné malinkaté zemičky uprostřed Evropy, zkoušené tu z východu, ondy z východy a jindy z východu. Z východu jako by z byzantské říše vypadla modelka. Myslím tím ženský protějšek modelu co by pejorativa. Blbka. Pravil by člověk přízemní. Inu a tato věrná napodobenina Marfuši co do vizáže to do inteligence, vypouštěla do zapleveleného éteru moudra, nikterak si nezadající s Monology vagíny. Tento bujarý kousek hrává se na prknech co znamenají svět. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že chodí mezi lidi. Že slyší. Nu a tady vybublává na povrch jistý nesoulad. Je možnost, že lidé s ní přicházející do styku bývají dopředu selektování, ti co sítem propadli očkování proti servilitě a hlouposti.
Hloupostem čelil opoziční politik. Graciéznost v projevu a smysluplné argumenty, jimiž čelil demagogii zrna jehož hrubost nebes se dotýkala, byly osvěžující. Ovšem vytkl bych mu prostocviky, kdy očima vyhledával vyšší moc, vysoko nad moderátorkou.
Moderátorka a nejen ona zvěděla, že modelka je právničkou. Nelze tvrzení bráti na lehkou váhu, nicméně zlí brněnští jazykové tvrdí, že mimořádně špatnou. Právničkou. Dokonce tak špatnou, že v branži právnické byla vysmívána a pravděpodobnost úspěchu v causách blížila se limitně nule. Ve při soupeři právníci zaplakali mad ztrátou takového soupeře, erár ještě více. Zakotvila ve státní správě na nízkém potravním řetězci. I věkem pobírala nejen hmotnost, ale i notnou dávku patolízalství, podlézavosti, servility ba i šplh po zádech bližního v rámci tělomrsku provozovala.
Provozovala v TV obličejovou strnulost. Kdykoliv politik opoziční na peckovitém ovoci ji nachytal. A věru nebyla to nikterak těžká dřina.
Dřina byla vysvětlit Mastné Alče jemné zákonitosti finančního světa. Není všechno zlato, nač soudně uznaný estébák a klevetník ukáže. Pravil a doložil opoziční politik. S úsměvem a znalosti věci. Argument. Protiargumentu se politik a moderátorka nedočkali. Ale zvěděli, že už je lépe.
Lépe někdy nevědět. V rodném městě Mastné Alči skončil ustanovující potlach. S hrůzou jsem zaslechl, že tato zem mi byla ukradena. Informoval jsem se na okrsku Policie ČR, zdali již nebyl pachatel odhalen, zem vrácena a že bych zem převzal do úschovy. Bohužel. Dle čísla jednacího jsem ze zákona o neutajovaných skutečnostech byl informován, že zem nalezli jakýsi bezdomovec nevalného vzhledu a zdraví s trvalým bydlištěm na Hradě a nemajetný cizí státní příslušník se Slovenským občanstvím.
Občanství nemá má káva. Hořká.
P.S. Část o JUDr. Aleně Schillerové mi anonymně poslal brněnský občan a já toliko cituji. (ne)beru zpět

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner