ON řekl o sobě

Eric Drooker

Každý z nás jistě má nějaký ten nedostatek, ať už na svém fyzičnu, což na první pohled může být zřetelné,  ale samozřejmě i ve svém nehmotnu.  Na první pohled je samozřejmě viditelná postava.  Přesmetráková či taková, která se bez obav může převléknout za bičem. Výškou co je malé to je milé nebo hodící se na basket jen vložením balonu do koše. A co nosánek o krapet větší? Ouška radarová? Brada dvojitá či skoro neviditelná? Myslíte si, že na něco co není až tak v normě – obvyklé, hned každého upozorníme, aby si všimnul! To bysme byli za blbce.  Ono totiž je to stejně vidět. 

Nedostatky v chování. 

Je vidět  když nějaký člověk soustavně lže? Káže vodu a sám pije víno! Slibuje nesplnitelné, vše zařídí, aby se zalíbil! A světe div se , protože má tu možnost, sbírá za to body.  A světe div se, už dlouho. Chápete to? Všechno mu mnozí věří? Když všechno, tak všechno. I to, jak ON sám o sobě řekl,  že není idiot.

Tedy nevím jak kdo, ale já  nevěřím, u kohokoliv,  jen slovům a pak nic. Mě zajímají především činy.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner