Opentlený pšouk

Eric Drooker

Dnes velmi krátce.  Bez jmen, popisu konkrétní situace, avšak je zřejmé  na koho a co by bylo možné následující slova přiřadit.

Jistě nebude těžké si do  křížovky doplnit tajenku.

Lidské je udělat ve svém jednání  chybu.

Lidské a slušné je se za chybu omluvit.

Také je lidské    vypustit ze svých útrob  pšouk – prd. Obyčejný pšouk vypuštěný ze zadní části těla.  Samozřejmě i to je lidské.  Když už se to stane,  asi nebude dobré dělat kolem toho smradu tanečky. Normální rozumný člověk to přejde. Když to bude vyžadovat situace,   slušně se  omluví. Ono totiž stačí jen vyvětrat. A pšouk je pryč. Jenže, a to mi rozum nebere, je snad už i na vypuštěný pšouk  mít nutné právní analýzu?

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner