Osel a stín, volume II

ČTK

Ministr zdravotnictví plk. prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D. | FOTO: ČTK

Donesl se ke mne pokus o překročení stínu. Nu nedopadlo to tak úplně podle očekávání. Stín Jaromíra Soukupa byl překročen jedním ze stínů Jaromíra Skoukupa v pořadu Jaromíra Soukupa na TV Jaromíra Soukupa. Tetka Sóralová popatřila ten úkaz na vlastní oči a informovala nás na návsi u nás na vsi velmi zevrubně. Do pořadu Přesoukupováno pozval Milionového Mikuláše, Ten zcela překvapivě přijal což z Jaromíra Soukupa udělalo Jaromíra Soukupa. Milionový Mikuláš nezklamal. S trpělivostí studenta bohoslovectví přerušoval odpovědi Jaromíra Soukupa na jemu položené otázky Jaromírem Soukupem. Tyto pokusy o vymanění se ze stereotypu moderátora slavily dílčí úspěchy. Nad slunce jasnějí vysvětlil malému anoidovi i mladému Vénovi fungování občanské společnosti. I Jaromír Soukup s Jaromírem Soukupem pochopil. Oba de facto vládní politici nepochopili zhola nic. Tuto tristní situaci ilustrovali v dojemné souhře tvrzením, že to byla jejich zásluha, že pokusný balónek agrofertizátora při průletu sněmovnou praskl.

Práskl dveřmi Sněmovny arcilhář, trestně stíhaný dotační ekvilibrista by našel viníka svého neúspěchu. Tato metoda vládnutí jednou vejde do účebnic politologie hlavním vchodem pod názvem Každý štěstím MÉHO strojvedoucím s podtitulem viníkem snadno a rychle.

Rychle by měla se edukativně začít chovat Mastné Alča. Její Houárjů a Houdůjůdů já andrstentmálo při jednání o rozdělování pomoci EU není předpokladem úspěchu při mámení příspěvků firmám obmyšleného. Tato jazyková vybavenost by mohla mít za důsledek poddimenzování státní pomoci při splátkách úvěrů beneficienta čínským penězoměncům. Coronakrize tu nebude věčně.

Věčně zde nebude, tedy snad, Hradní posluhovač zájmům asijských despocií, i když zápach ostudy se potáhne ještě drahnou chvíli po efektivním zákroku státem prověřeného balzamovače a hrobníka. Výroky tohoto zapšklostí, pomstychtivostí, samožerstvím přes okraj naplněné morálně zpustlé tělesné schránky budou páchat škodu v domácím i zahraničním mediálním prostoru. Jeho poslední vodkou načichlá úvaha o zbytečnosti tajných služeb, tedy těch co něco zjistí zaujala i tetku Ózskou. Vznesla rétorickou otázku na kterou znali jsme odpověď všichni. Svodky tajných služeb se scházejí na alkoholem pocintaném stole parodie na hlavu státu a koho by bavilo se dočítat, že hlavní hrozbou zárodku AGROFERTISTÁNU je on sám. Pouze jakési vojenské zpravodajství ho ignoruje neboť dospělo k názoru, že více škod nemůže napáchat a co věděl rozkecal.

Rozkecal se emeritní plukovník. Srdcař v boji s vlastními spoluobčany. Zamiloval se do čínského viru natolik, že jeho postupný odchod ze scény nese přetěžce. Vzpomínky jsou o to bolestnější oč více přichází o možnost rozparcelovat republiku na malé trorodinné buzerplacy s povolenkami návštěv, hřišt, koupališť, brouzdališť a jiných išť. „S rouškou na věčné časy, i na plovárnu, a nikdy jinak“. Epitaf na jeho náhrobku takto zářit bude.

Bude čas na druhou hořkou kávu.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner