Pan prezident a ČSSD

Tak jsme v pátek zjistili, že se na schůzce Zemana, Hamáčka a Staňka vůbec nic nevyřešilo. Zeman sice slíbil, že Staňka odvolá, ale až na konci měsíce. Vzhledem k tomu, že červenec je teprve v půlce, tak má pan prezident dost času na to, aby si našel dost „dobrých“ důvodů proč nejmenovat pana Šmardu ministrem kultury. Hradní pán usilovně přemýšlí, koho ze svých lidí v ČSSD by Hamáčkovi navrhl jako vhodného kandidáta. Dotyčný by se navenek tvářil jako člověk, který nemá s Hradem nic společného, ale zákulisní jednání a dohody by fungovaly na plné obrátky. Tady by platilo známé rčení o vlku, který se nažral, ale koza zůstala celá. Nemalé zásluhy by si připisoval i pan premiér a určitě by se nezapomněl pochválit, že je to vlastně všechno jeho zásluha a že to byl on, kdo největší měrou přispěl k vyřešení této zapeklité situace. A kdyby náhodou měla ČSSD nějaké výhrady či námitky, Zeman by si určitě našel způsob, jak je umlčet.Panu prezidentovi se přece neomlouvá, a co on řekne, to je přece svaté a kdyby to někdo nechápal, nebo nechtěl chápat pan Ovčáček mu to jistě rád vysvětlí.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner