Paradigma JE LÉPE

Donesl se ke mne zvuk. Kostelních zvonů. Pohledem na přístroj mobilův jsm zjistil, že jsem si přispal. Tak se z raníčku stává dopoledníček. Tetka Sóralová, ráno, před stánkem konzumu u nás na návsi, tázala se mladé matky s dvojčaty, zdali si podala žádost největšímu mezi lháři, o dorovnání rodičovské. Přispěl jsem do diskuse citací dotačního zloděje, že pro nás pracuje zdarma a že je mladé matce LÉPE a u srdce ji musí hřát myšlenka, že na ni někdo myslí. Peníze kazí charakter, nadhodil nevyzván stréc Jencek, nezdvořák povoláním. Navíc by se postesknutí beneficienta dalo vyložit, že pokud by byl honorován za JE LÉPE, čerpal by ve větším formátu bez rozlišení.

Rozlišení žurnalistiky na ideově správnou a ostatní, podal studentům novinařiny Jarouš Kojzarovič Plesl. S bravurou bývalého novináře, se servilností jeho činnosti vlastní, vysvětlil, že JE LÉPE se musí tisknout na prvé straně kdysi nezávislé tiskoviny. Zatímco informace JE HŮŘE pro nemajitele jeho a novin kdysi nezávislých, se nejlépe vyjímají mezi reklamami na prostřední stránce, kursívou tištěné. Také jeho informace, že čím jsou novináři ve větším sepjetí s vlastníkem, v našem případě nevlastníkem, tím jsou nezávislejší, přivedla posluchače v úžas. Dokonce takový, že se zmohli na otázku. Útočnou a falešnou. JE LÉPE Jarouš ji rozdýchává do nynějška.

Od nynějška se rozhoupala Mastná Alča a podala trestní oznámení na společné dítě. Má ho s beneficientem. HAZARDOVKA nesplnila svůj bretscheiderovský potenciál a stala s kořistí výlupků ze stáje falešných hráčů. Tetka Berósová se přiznala, že ji není tak úplně jasné na koho směřuje trestní oznámení. Má za to, že Mastná Alča coby autorka falešné hry, by se měla udat sama, odevzdat klíče od ministerstva a jít šůrovat podlahy do vazební věznice, ale kodex JE LÉPE ji to zapovídá.

Zapovídá se zpravodajství novátorské televize. Bylo shledáno jakousi radou příliš přeSoukupované. Soukup Soukupovi Soukupem, respondentem i tázajícím, komentátorem i komentovaným, popisovaným i popisujícím, prodávajícím i kupujícím, zadavatelem reklamy i propagujícím jediným Soukupem, se zazdálo komisi natolik komické, že Soukupovu činnost ohonorovali statisícovou odměnou.

Odměnil se i mladý Véna. Nadělil si několik klipů a rozhovorů. Informační zklamání. Neshledal jsem v jeho vlastenecké tirádě vysvětlení rozdílu volebních preferencí a výsledku voleb. Zato jsem byl informován o hordách náctiletých sirotků chtějící zničit naši úžasnou zemi, jak o tom vzletně pohovořila zlatá pěvice Hanička Zaňáková. Také mne obohatil o myšlenku exportu pomoci do míst utrpení. Jeho sofistikovaná úvaha o pomoci našincům na úkor cizinců mne naplnila očekáváním. Optal jsem se sám sebe, je-li tím myšleno exportování Prime ministra a předáka i zadáka SPD Pitomia zvaného, do míst utrpení coby humanitární pomoc v rámci JE LÉPE a potměšilý úsměv ozdobil mou JE LÉPE zkoušenou tvář.

Tvář ojíněna párou linoucí se z hrnku s kávou. Hořkou.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner