06.09.2019

Doneslo se ke mne těžko vstřebatelné množství bitů. Takový Brownův pohyb.. Jejich uspořádání letmo přibližuje se teorii chaosu. Vezměme v úvahu množinu bitů stran našeho teflonového prime ministra. Ponechme stranou, že tento rekorman v množství průserů na osobu by v jiné civilizovanější zemi na ministerstvu nemohl dělat ani hajzldědka a soustřeďme se na bitové inferno týdne. Čekajícím davům obou stran barikády bylo „bitováno“ ze strany N, že Jára změnil právní náhled. Salvy zmaru se mísily s hradními gratulacemi. Následovaly bity ze strany jeho zaměstnavatele, že nic není jak se zdá být. O další bity nás obohatila Rudá Máří a vnesla chaos do chaosu. Její podpodřízená přispěla dalšími bity. Tyto chaos povýšily o další level. Situaci se snažil osvětlit sám Pája Z. Uspěl. Jeho bity znegovaly ostatní chaoticky po Brownovsku se pohybující bity. Jsme na počátku a Jára statečně mlčí. Cui Bono ? Pokládá svůj bite občan.

Občan také nechápe spor jiné hlavy hydry. Té, co předčasně gratutuje kamarádovi do deště. Náš nejvyšší vojenský velitel, co nezvedne sám sebe z fotelu, natož pistolku a to ani na vodu, žaluje brněnského sokolíka za vyzrazení státního tajemství. Sudí tohoto sporu užil rozumu v množství ne malém a nabídl stranám smír. Je to chlapec jistě dobře vychovaný neb chtěl veliteli nejvyššímu ušetřit ponížení ze strany lékařského stavu. Tento velikán taktu a smířlivosti nabídku nezužitkoval a jako pověstný tank číslo 23 sovětské provinience touží drtit vše slušné, milé, domnělé nepřítele a jemu nevonící názory.

Názory na velitele jiného tanku cloumají obyvateli matky měst, co rudých hvězd se dotýkala a její části. Bity se tam nekontrolovaně přemnožily neb je s rozumem mdlým pásli pod vedením jakéhosi ovčáčka „karakteři“ z ruské, nezávislé na rozumu, TV Raptor. Nepovoleně.

Nepovolením byly obdařeni i muzikusové z kapely, která se provinila názvem. Matně mne to připomíná doby před Sametem, kdy i já jsem si lámal hlavu s názvem své kapely, aby se VLK nažral a kozy zůstaly celé.

Cele mne uchvátila myšlenka, že naši spoluobčané bránící stupidní sochu, vyznávající rudou hvězdu a vynášející dobu předsametovou nad krvavá nebesa mohli by se teleportovat do ohromné země, která nesnese slovo Praha v jakémkoliv slovesném tvaru.Případně do sousedních zemí, kde krvavá hvězda zadusila oltář.

Si Ťin-pching, Kim a Putin jsou v očekávání. Lze také očekávat, že sochám syfilitika, masového vraha, vynálezce hladomoru ve 20 století a kulturního atašé se mohou klanět dle libosti.

Libě vonící káva. Toť mé bite do inferna. Vypita. Hořce.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Profilový obrázek
Martin Fitřík