PÁTEČNÍ ROZJÍMÁNÍ U KÁVY aneb informační inferno

06.09.2019

Doneslo se ke mne těžko vstřebatelné množství bitů. Takový Brownův pohyb.. Jejich uspořádání letmo přibližuje se teorii chaosu. Vezměme v úvahu množinu bitů stran našeho teflonového prime ministra. Ponechme stranou, že tento rekorman v množství průserů na osobu by v jiné civilizovanější zemi na ministerstvu nemohl dělat ani hajzldědka a soustřeďme se na bitové inferno týdne. Čekajícím davům obou stran barikády bylo „bitováno“ ze strany N, že Jára změnil právní náhled. Salvy zmaru se mísily s hradními gratulacemi. Následovaly bity ze strany jeho zaměstnavatele, že nic není jak se zdá být. O další bity nás obohatila Rudá Máří a vnesla chaos do chaosu. Její podpodřízená přispěla dalšími bity. Tyto chaos povýšily o další level. Situaci se snažil osvětlit sám Pája Z. Uspěl. Jeho bity znegovaly ostatní chaoticky po Brownovsku se pohybující bity. Jsme na počátku a Jára statečně mlčí. Cui Bono ? Pokládá svůj bite občan.

Občan také nechápe spor jiné hlavy hydry. Té, co předčasně gratutuje kamarádovi do deště. Náš nejvyšší vojenský velitel, co nezvedne sám sebe z fotelu, natož pistolku a to ani na vodu, žaluje brněnského sokolíka za vyzrazení státního tajemství. Sudí tohoto sporu užil rozumu v množství ne malém a nabídl stranám smír. Je to chlapec jistě dobře vychovaný neb chtěl veliteli nejvyššímu ušetřit ponížení ze strany lékařského stavu. Tento velikán taktu a smířlivosti nabídku nezužitkoval a jako pověstný tank číslo 23 sovětské provinience touží drtit vše slušné, milé, domnělé nepřítele a jemu nevonící názory.

Názory na velitele jiného tanku cloumají obyvateli matky měst, co rudých hvězd se dotýkala a její části. Bity se tam nekontrolovaně přemnožily neb je s rozumem mdlým pásli pod vedením jakéhosi ovčáčka „karakteři“ z ruské, nezávislé na rozumu, TV Raptor. Nepovoleně.

Nepovolením byly obdařeni i muzikusové z kapely, která se provinila názvem. Matně mne to připomíná doby před Sametem, kdy i já jsem si lámal hlavu s názvem své kapely, aby se VLK nažral a kozy zůstaly celé.

Cele mne uchvátila myšlenka, že naši spoluobčané bránící stupidní sochu, vyznávající rudou hvězdu a vynášející dobu předsametovou nad krvavá nebesa mohli by se teleportovat do ohromné země, která nesnese slovo Praha v jakémkoliv slovesném tvaru.Případně do sousedních zemí, kde krvavá hvězda zadusila oltář.

Si Ťin-pching, Kim a Putin jsou v očekávání. Lze také očekávat, že sochám syfilitika, masového vraha, vynálezce hladomoru ve 20 století a kulturního atašé se mohou klanět dle libosti.

Libě vonící káva. Toť mé bite do inferna. Vypita. Hořce.

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner