Pietní místo

Eric Drooker

 

Deník N 22. 10. 2020

Prymula (zdroj info. neudal)

  • Koronavirus téměř jistě unikl z laboratoře v Číně.
  • Určitě nebyl vyroben uměle, z laboratoře se dostal na pokusném zvířeti.

 

ČTK 22. 10. 2020

Prezident Miloš Zeman letos 28. 10. vyznamenání nepředá kvůli epidemii  koronaviru.

Vyhověl tak návrhu ministra zdravotnictví.

 22. 10.  2020 – v noci – tajná schůzka min. zdravotnictví s J. Faltýnkem i ředitelem FN Ostrava v jedné nóbl pražské restauraci.

Bohužel (nebo bohudík?) toto neuniklo tisku a bylo  zdokumentováno.

———————————-

Na otázku „Co bylo to první, co jste si pomyslel, když jste se o tomto dozvěděl?“ Odpověděl moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák „Popravdě mě napadlo, že jsou to snad blázni“.  (IDnes.cz 23. 10. 2020).


Novinky.cz  24. 10. 2020

V Praze, na Vyšehradě, u vchodu do restaurace Rio’s, vzniklo kvůli Prymulovi  pietní místo. Podle autora akce tam skonaly poslední zbytky slušnosti.

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.

Revue Forum Banner