Pojdnání o tuze české karanténě

Tisková konference vlády: zleva dnes již bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ministr vnitra Jan Hamáček, premiér Andrej Babiš, ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček  (ČTK)

Tisková konference vlády: zleva dnes již bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, ministr vnitra Jan Hamáček, premiér Andrej Babiš, ministr průmyslu, obchodu a dopravy Karel Havlíček | FOTO: ČTK

Donesla se ke mne pozoruhodná štreka. Korunek. Takhle si jakési eseročko tiše spinká, oproštěno od obratů, rozvah, výsledovek, výročních zpráv, příloh k účetní uzávěrce. Nula od nuly pojde. A bác ho. BUDÍČEK. Kšeftík, jářku za miliardy. Se státem. Firmička probuzena z několikaletého spánku, svěže udělá to co neumí ministerští úřeníci, ba dokonce ani odborníci, ministři. Objedná zdravotnický materiál. Píchne do globusu a ukazováček se zaboří do Číny. Ministrovi přes zdraví firem obmyšleného je šumafuk cena, kvalita, záruka a expirace. Kvantita je to oč tu běží. A rychlost. Platby do Číny. Tetka Křópalová je názoru, že v těch miliardičkách je mimo klasického úplatku skryta i splátčička úvěru firem obmyšleného.

Obmyšlený pochopitelně o ničem neví, ani o tom, že kolega z branže , práskač, estébák a zarytý komunista je nákupčím v pěvcově ansáblu, odborník na poslední podpis. Stréc Jencek, duše oportunistická jen připodotkl, že na tyty lidi soudruh odborný budoucí jenerál v.v. spoléhá při vytváření paměťových map při nejchytřejší karanténě. Chytrá karanténa ve světě bez estébáků ve vedoucích funkcích země je založena na technologickém pokroku. Nejchytřejší karanténa v Agrofertistánu má fundament v donášení, bonzování, udávání, bretschneiderovství pod vedením nejzkušenějších v oboru. AGROFERT jde příkladem počínaje nemajitelem a obmyšleným, přes správní i dozorčí radu, estébák kam oko dohlédne.

Dohlédla i spočinula na náš mediální prostor čínská rozvědná služba a pod dohledem spícího agenta na Hradě , po vzoru trestně stíhaného dotačního podvodníka zakoupila po uši Jaromíra Soukupa, levé ucho Jaromíra Soukupa i pravé ucho Jaromíra Soukupa, TV Jaromíra Soukupa i s moderátorem Jaromírem Soukupem, ředitelem Jaromírem Soukupem, vrátným i svačinářem a jediným divákem Jaromírem Soukupem, by o Číně psala a vysílala nedělitelnou, pevninskou i ostrovní PRAVDU. Projekt zřejmě podle českých čučkařů bude osobně řídit LuftJarda Tvrdík, což zaručuje nepopiratelný ekonomický úspěch projektu a počet diváků se náhle zdvojnásobí.

Zdvojnásobila až ztrojnásobila se i aktvita ruských trolích farem. Tito vlastenci lační po krvi nejednoho českého blouda, který ve svém poblouznění má za to, že euroatlantické ukotvení ČR až do konečné Agrofertizace, má svůj ekonomický a bezpečnostní důvod. Jakýsi jejich předvoj jásávě s entuziasmem lepší věci hodném, je ochoten Nezdolně po Čerhohorsku pověsit starostu Prahy 6 na sokl po bronzovém kravavém maršálkovi případně ho polít barvou neznámého odstínu a jásavě s ušidrásající pomstychtivostí vyzdvihuje smrtelný úder Punti, přejmenovat zastávku metra z Pražské na Koněvovu. Tetku Sóralovou tato arciďábelská, neslovanská, trýznivá, dechberoucí, nelidská až mučivá pomsta dovedla k předklonu. Poté co se dozajíkala a setřela slzy smíchu, vážně nadhodila, že na nástupišti zastávky metra Koněvova, by to Koněvovi seklo. A pokud to nesekne s pátou kolonou panslavismu a jejich velitelem, Hradní onucí Puntistánu, mohou v rámci světlých ruských zítřků klanět se vrahovi demokracie na místě za byt a stravu. Naší zemičce by se mírně ulevilo.

Ulevila mne ranní káva. Mírně nekaranténě nahořklá

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

V rámci zkvalitnění a obohacení naší práce bychom vás rádi vyzvali, abyste se aktivně podíleli na tvorbě obsahu našeho webu. Z tohoto důvodu existuje sekce Hyde Park, která vám nabízí možnost, vkládat své blogy a tím se vyjádřit k problémům, jež hýbou společností, nebo trápí právě vás.

Pokud se tedy chcete stát přispěvatelem našeho deníku FORUM 24, obraťte se na nás mailem na adresu [email protected] a my pro vás rádi vytvoříme přístup do našeho systému, kde budete moci své texty vkládat. Po nutné editaci vašich příspěvků blogy publikujeme.